Zabrinuta

kaca726

Postovani,

Escapelle tabletu sam pila u februaru, zatim menatraciju su dobila dva puta za mesec dana tacnije poslednje menatracije su bile:
05.1, 06.02 i 28.02, menstruacija mi traju 7 dana s tim sto 28.02 kad sam dobila nakon sto mi je menstracija prosla, pojavio mi se smedji isecak koji je trajao 5 dana, to mi se prvi put desilo. Menstruaciju jos nisam dobila, nisam imala odnose, jako sam zabrinuta, molim vas odgovorite sto pre

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, vjerojatno je tableta poremetila ciklus. Za svaki slučaj možete uraditi test na trudnoću.

Sunnylady94

Poštovani,

zadnju menstruaciju sam imala 28.2 i trajala je do 4.3. 30.3 sam na toaletnom papiru kada bih se obrisala nakon mokrenja vidjela tragove krvi (svjetloružičasta i ponekad blago smeđa boja). Kako je 30.3 bio i dan kada sam očekivala iduću menstruaciju mislila sam da će poslije toga krenuti kako mi inače bude, dosta obilna. Međutim dogodilo se to da prilikom mokrenja vrlo malo tragova krvi vidim u mokraći, na ulošku isto tako te također slično i na toaletnom papiru (krv je blago smeđe boje). Nemam ni nikakvih bolova kojima sam inače prilikom i tijekom menstruacije sklona (bol dojki, bedara, područje jajnika) posebno prvi dan kad dobijem menstruaciju pa me ovo sve skupa malo iznenadilo i zabrinulo. Danas je već 4-ti dan da mi to tako traje.
Inače spolni odnos nisam imala. Također ciklusi su mi dosta uredni i točni. Ponekad se zna dogoditi da dobijem menstruaciju dan-dva prije očekivanog ili mi kasni 2-3 dana. Prije mi se događalo da mi jedan mjesec potpuno izostane menstruacija ali to više nije slučaj.

Molim Vas za odgovor i pomoć.
Unaprijed hvala!!

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, budući da niste imali odnos u pitanju je hormonski disbalans. Savjetujem da se javite Vašem liječniku. Potrebno je uraditi uzv pregled i analizu hormona.

kaca726

Hvala na brzom odgovoru!

Ivo Balenović, dr. med.

Nema na čemu.