zanima me...

romeo

da li mladic uvijek sa sigurnoscu moze osjetit da li je djevojka nevina i
moze li nakon prvog puta ostati trudna?
hvala

Doc dr. sc. S. Kupešić

Poštovani,
Svaki odnos, bez obzira da li je prvi ili ne može rezultirati trudnoćom, te se savjetuje primjenjivati metode kontracepcije. Što se tiče pitanja nevinosti, zbog različitosti građe himena iskustvo prvog spolnog odnosa, intenzitet bolnosti i krvarenje prilikom defloracije različiti su, te je shodno tome moguć i različiti dojam spolnog partnera o ovom pojmu ili stanju.