Znakovi ovulacijeee

Minamina1234

Poštovanje doktore. Imam pitanje za vas. Juce sam imala bolove u donjem dijelu stomaka, bolne bradavice, i iscjedak koji je bio rastezljiv. Dok prije toga nisam nista primijetila, a i danas uopce nema te sluzi. Da li bi to moglo znaciti da je to bila ovulacija ? Prije na noc sam imala odnose, juce nisam mogla jer muz nije bio tu ali poslije ponoci sam ponovo imala. Pa me zanima da li postoji bar neka sansa za trudnocu, posto pokusavam da ostanem u drugom stanju

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, ako je bila sredina ciklusa, navedeni simptomi odgovaraju ovulaciji. Dakle, postoji mogućnost trudnoće.