da li sam trudna

neofen32

Poštovani pijem Yazz vec skoro 5. Godina i dogadjalo mi se nekad da mi menstruacija dodje sredunom mjeseca ili da se pojavi jako malo. U 1 mjesecu sam imala duplo krvarenje i na pocetku i krajem mjeseca. U 2. Mjesecu sam imala menstruaciju oko 5.2. I od tada nisam imala. Partner i ja ne korostimo prekinuti snosaj. Radila sam i dva testa za trudnocu i oni su se pokazali negativnima ali me zanima da li je moguca trudnoca jer osjecam neku nadutost i mokraca mi se osjeti vise nego inace .

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne radi se o trudnoći dakako. Uz navedene pilule često izostane menstruacija.

Azo

pozdrav menstruaciju sam imala od 30.11 do 3.12 zatim sam imala odnos 9.12 i muz je ejakuirao u mene, naime zelimo bebu... dali je moguce u tim danima da cu zatrudnjijeti.. hvala

Dejan Šakoronja, dr. med.

Moguće je. Ako će vam kasniti menstruacija napravite test. Držimo palčeve.

Refil

Dobar dan .. Molio bih vas za odgovor . Znaci ... Zanima me da li djevojka nakon prvog odnosa u zivotu moze ostati trudna ako nije doslo do ejakulacije u rodnicu nego izvan nje . I nakon sto se momak sredi malo se obrise i nakon 10 minuta opet stupe u nekakvu vrstu odnosa ( u kontaktu su sa spolnim organima ali nema penetracije ) i da ostane malo sperme na penisu i da li je moguce da od te kolicine se dogodi ista ?? i cak da je bila blaga penetracija nije do " kraja " usao .
Jucer je trebala dobiti ..
Radili smo to na zadnji dan plodnih dana .

mademoselle

Postovani
Zadnja menstruacija 18,19.11 dobivam nakon 30 dana. Zadnji spolni odnos na zadnji dan menstruacije i posle njega nekoliko dana bez zastite i ejakuliranja u rodnicu. Danas tjedan dana prije ocekivane menstruacije, na gacicama bijelozuti iscijedak s sukrvicom svjetlo rozom, uocila ga poslije treninga trcanja. Imam bol neku u ledjima koda cu dobiti i tako ima 3,4 dana
Jucer sam bila kod ginekologa i rekao mi je da je vidljivo bijelo pranje. Mozete mi reci posto se radi tjedan dana do menstruacije jeli moguce da je implantacihsko krvarenje? Posto sam imala spolni odnos bez zastite?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Prema opisanoj situaciji neće doći do trudnoće.

Refil

Sa time da je menstruacija pocela 8.11 i trebala je dobiti prije tri dana od danas znaci u petak . A mi smo odnos inali 4.11 ?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Odgovorio sam vam.

Ivona1200

Postovani
Zadnja menstruacija bila je 2.11. Spolni odnosi 3.11, 21.11,22.11 i zadnji 1.12 bez ejakuliranja u maternicu, prekinuti snosaj . U petak bila kod ginekologa rekao da mi je vidljivo bijelo pranje. Posto se nisam mogla sjetit kada je bila zadnja menstruacija nije mi znao razlog kasnjenja. U subotu tocnije 12.11, poslije trrninga trcanja uz bijelozuckasti iscijedak trag svijetloroze krvi.
Gravignost ultra radjen 13.12 i 14.12 oba testa negativna, radjena na prvi jutarnji urin
Malo stresna zbog izostanka mjesecnice, bila na djeti, uz 4 sata treninga tjedno.
Da li je moguca trudnoca

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ako je test negativan ne radi se o trudnoći.

Ivona1200

Jesu li testovi toliko pouzdani?
Posto vidim na forumima da je nekima bio negativan a bili su u drugom stanju.
Oprostite sto vas " morim "

HbO

Poštovani,

Imam 20 godina i prvi spolni odnos sam imala 06.08.2015. imali smo kondom i koliko znam, nije puknuo. Menstruaciju sam dobila 17.08.2015. koja je trajala jedva 4 dana, s tim da je kasnila 6 dana,inace nemam nikakve bolove sto se tice predmenstruacije... Iducu sam dobila 16.09.2015. koja je trajala 7 dana ali nije bila obilna, kakva zna biti kod mene. I dalje dobivam na vrijeme ali je drugacija nekako menstruacija, rijeđa. S tim da skoro 5 god. pijem tablete Diana , jer imam policisticne jajnike. Ali toliko sam uspanicena ova 4mj. i vise ne znam da li umisljam, grudi me nekad zabole ali ne jako a i jajnici me znaju zaboliti, a nisu do sada. Imala sam ispita pored sve panike, pa me zanima da li je kasnila zbog panike ili je nesto drugo u pitanju? 19.11.2015. je bila zadnja menstracija, koja je trajala nekih 6-7 dana ali je bila malo vise obilnija od prijasnje dvije. unaprijed hvala! Citam forume i kazu da trudnice mogu krvariti i za vrijeme trudnoce i onda mi to vise pravi stres nego ista drugo jer ne znam da li je to prava menatruacija ili ne. Nisam koristila test za trudnocu.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ako je test ispravno napravljen, onda je sigurnost preko 99 posto. Ako niste sigurni ponovite ga.

Dejan Šakoronja, dr. med.

HBO ne umišljajte si. Imate redovne cikluse i uzimate pilule. O kakvoj trudnoći govorite?

Ivona1200

Molim Vas odgovorr
Kako bi bila 100% sigurna da nisam trudna? Jel mogu otic kod ginekologa? Moze li on vidjet s obzirom da mi kasni dva tjedna jesam li trudna?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Može dakako. Ili izvadite beta hcg iz krvi. To je još točnije.

Djevojka1

Dragi doktore , menstruacija mi kasni vec 16dana . Prije 20dana sam isla kod ginekologa na pregled jer je decko ejakulirao po rodnici i doktor je rekao da postoji mogucnost da se i tako zatrudni. Danas sam isla na pregled uktrazvuk jer sam nevina i doktor je rekao ako ne dobijem menstruaciju da za 14dana ponovo dodem na pregled jer se ne vidi dal sam trudna. Kolike su sanse da sam na takav nacin zatrudnijela?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ako je dio ejakulata dospio u rodnicu šansa postoji, u protivnome ne.

Refil

Oprostite , zanima me da li je moguce da se zatrudni ako nije doslo do ejakulacije unutra i ako su odnosi bili 17.8 i 18.8 a plodni dani tek pocinju 19. .Ponavljam da nije bilo potpune ejakulacije sigurno bilo je vise odnosa i brine me sluz i mozda ako je uslo malo nesto spermija ali nisu bili jedan iza drugoga odnosi nego se decko otisao srediti pomokriti otusirati i isprati i onda jos nakon toga 20 mimuta pola sata .
Menstruacija je krenula prvoga i trebam je dobiti dobiti od sada 10 dana a krvarenje je trajalo do trinaestoga .
nije puna ejakulacija bila i to su ne plodni dani je li tako ? Jos uvijek nije pocetak jos bas ?

Molim vas i hvala vam na odgovoru unaprijed .