da li sam trudna

Refil

Osmoga je krenula mesntruacija , oprostite .

Refil

A traje od 27 , 28 do 30 dana ili cak 31 .

Refil

Ejakulacije unutra nikakve nije bilo .

Oprostite sto pisem ovako .

Hvala vam unaprijed .

Dejan Šakoronja, dr. med.

Prema opisanom šansa postoji.

Refil

Kolika je mogucnost ako nije unutra ejakulacije bilo?
.. i jesu li to plodni dani ?
od mozda ostatka spermija ako je bilo .

Molim vas za odgovor .hvala .

Dejan Šakoronja, dr. med.

Šansa postoji a kolika je u postocima doista ne znam.,

Nina1233

Postovanje doktore,zeljela bih da vas pitam da li je kasno da popijem tabletu za dan posle, nakon 66 sati? Bili su srednje plodni dani,a vec sam jednu tabletu uzela prije mjesec dana,a ne zelim da budem trudna da li smijem popiti i da li moze posle 66 sati. Hvala vam unapred.

Nina1233

Doktore mozete li odvovoriti na moje pitanje molim vas. Hvala unapred

Dejan Šakoronja, dr. med.

Uzmite Ellaone.

Refil

Dobar dan , molim vas za odgovor da li je moguca trudnoca 2 dana nakon menstruacije koja je trajala 6 - 7 dana a sve ukupan ciklus je 28 dana cesce i vise dana , nije bilo ejakulacije unutar , niti potpune penetracije , ali je moguce da je od prijasnjega odnosa nesto ostalo jako jako malo ili da se izlucilo nesto tokom odnosa predejakulata .

Hvala vam puno unaprijed jos jednom .

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, prema navedenom odnos je bio u vrijeme neplodnih dana, a budući da nije bilo niti ejakulacije, ne postoji šansa za trudnoćom.

Refil

a da i je ostalo od ranijega ciklusa mozda spermija u njemu ? I da li je moguce zatrudnjeti ako je izvan njega osuseno ostalo malo ali da je na njemu jos oko "glave " recimo ,
osjetim bol u grudima a trebala bih dobiti za 2 tjedna tek ali osjetim sada naprimjer sto bih trebala kasnije , kazem jos jednom da nije bilo ejakulacije ali od prijasnjih odnosa me zanima dali je moglo od osusene sperme na njemu ostati jos, recimo 2 3 sata prode od odnosa i da imamo odnos nakon toga vremena i da od toga bude nesto ?

Molim vas za odgovor , hvala vam jako puno unaprijed jos jednom .

Ivo Balenović, dr. med.

Životni vijek spermija izvan reproduktivnog sustava traje dok se sperma ne osuši, tako da je mogućnost za oplodnju nikakva.

sarasara123

Dobro vece!
Trebam pomoc, znaci partner i ja smo imali nezaštićen odnos ali nije ejakulirao u mene, menstruacija mi kasni sada vec 9 dana a nakon 3. dana sam napravila kućni test i bio je negativan. Imam laganu bol u donjem dijelu trbuha, izbilo mi je par prištića na području brade i vrlo sam razdražljiva i emotivna. Da li je moguce da je test pogriješio i da sam trudna ili se samo previse brinem. I sjetila sam se jos da sam prije nekih 14 dana pocela piti antibiotik za upalu krajnika i dobila infekciju zbog pada imuniteta, da li je to moguć razlog kašnjenja menstruacije?
Puno hvala na odgovoru i ispričavam se na tako dugačkoj poruci

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, da se kojim slučajem radi o trudnoći, test bi 3. dan po izostanku menstruacije bio pozitivan. Simptomi koje navodite vjerojatno su zbog pms-a.