Implantacijsko krvarenje

zora12345

Poštovani,
S deckom sam imala odnos 14. dan ciklusa,na dan ovulacije(tocnije tu noc poslije), nakon 3,4 dana pojavilo se malo krvi,moze li to biti znak trudnoce ili je prerano za implantacijsko krvarenje? Ako je koji jos mogu biti uzroci? uzasno se bojim pa vas molim brzi odgovor. hvala

zora12345

P.S. nema nikakvih cudnih osjecaja ni boli ni nicega.

zora12345

P.S. jos samo da kazem da je krv bila normalne crvene boje,nista svjetlija ni tamnija

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, to je prerano za implantacijsko krvarenje. Prije će biti da se radi o ovulacijskom krvarenju.

laly1234

Poštovani, zadnja menstruacija mi je bila 1-6.6 te nakon tog 17.6 sam imala gusci iscjedak i 18.6 smeckast iscjedak. Decko i ja smo imali nezasticen odnos 19.6 s time da je on svrsio izvan. Danas 24.6 imam smeckasti iscjedak na papiru. Prvi put smo spavali zajedno i sam odnos je bio bolniji u pocetku, pa me zanima je li to moglo izazvati iscjedak ili je implantacijsko. Ciklus mi je 30-32 dana. Hvala puno

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, mala je šansa da se radi o implantacijskom krvarenju. Ono se javlja otprilike 7 do 10 dana nakon oplodnje.

ivana1325

Postovani zanima me sljedece menstracije su mi neredovite inace zadnja je bila 12.05 u 6. Mj nije dosla. U 4. Je takodjer izostala no danas mi se pojavio nekakav crveni iscjedak sa ugruskom, sada je to samo smedji iscjedak sa blagim grcevima i to uglavnom kad se obrisem.dali je sta opasno?

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, ukoliko imate odnose, učinite test na trudnoću. Ukoliko niste spolno aktivni savjetujem da učinite analizu hormona obzirom na neredovite menstruacije.

ivana1325

Uredu hvala vam

ivana1325

Jos samo da vas nesto pitam dali mogu u implantaciskom krvarenju biti ugrusci?

Ivo Balenović, dr. med.

Ne mogu. Implantacijsko krvarenje je oskudno. Tek nekoliko kapi.

ivana1325

U redu pitam zato jer su se meni pojavili ugrusci u tom iscjetku, a danas sam napravila test i ispao je negativan

Ivo Balenović, dr. med.

Sigurno se ne radi o trudnoći. Vjerojatno je bila menstruacija.Obzirom na neredovite menstruacije preporučam da učinite hormonsku analizu.

ivana1325

Hvaĺa vam. Gledacu da to sto prije napravim

Ivo Balenović, dr. med.

Nema na čemu. Pozdrav.

Jelena133

Postovani,
Zanima me Vase misljenje, prvi odnos sam imala 10.08, 11.08 sam trebala da dobijem ali nisam, to vece smo imali odnos i pukao nam je kondom, pa sam 12.08, 11 sati nakon odnosa popila pilulu za dan posle. Taj dan se nista nije desavalo ali 13.08 i 15.08(danas) imam krv pri mokrenju tacnije na wc papiru, menstruacija kasni par dana i zanima me da li je moguce da je ovo implantacijsko krvarenje? Da napomenem da sam prosli mesec prestala da pijem kontracepcijske pilule pa je mozda i to razlog sto mi kasni. Nadam se odgovoru

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, sigurno se ne radi o implantacijskom krvarenju. Ono se događa otprilike 7 do 10 dana nakon oplodnje. Najvjerojatnije je to krvarenje posljedica tablete za dan poslije.

Jelena133

Hvala Vam puno na odgovoru, procitala sam negde da se moze pojaviti takvo krvarenje pred menstruaciju nakon popijene tablete ali opet sam morala proveriti. Sad mi je lakse, jos jednom hvala.

Ivo Balenović, dr. med.

Nema na čemu.

Robertjelen

Pozdrav,
Naime ja i djecojka smo imali zasticeni spolni odnos 2.9 i nakon spolnog odnosa nakon mozda 10 minuta doslo je do kontakta izmedju penisa i vagine ali smo se odma udaljili. Proslu mjesecnicu je doblia 14.8 a ovaj mjesec joj je uranilo i dobila je 12.8 takodjer inace vise ide krvi i traje 5-6 dana ali ovaj put joj ide manje i vec treci dan kaze da joj je svijetla boja i da ide kao predkraj menstruacije sto me zabrinjava. Da napomenem ejakulacija je bila izvan vagine i takodjer kroz par predhodnih dana imamo puno stresa i sekiracije i oboje imamo bolove u stomaku ali zbog okolnosti njeni bolovi me zabrinjavaju. Uzasno me strah da nije trudnoca u pitanju. Grudi joj nisu osjetljive nije osjetljiva na mirise ni hranu ali ima mucninu u zeludcu takodjer moze bit i zbog stresa velikog Lp