jesam li trudna

Ivo Balenović, dr. med.

Vjerojatno. Prekinite s uzimanjem tableta.

AnaM88

Postovani,
Zadnju menstruaciju sam imala 25.02.i trajala je pet dana. Za vrijeme menstruacije, drugi i treci dan, imala sam nezasticen odnos, osim prekinutog snosaja, dakle decko je zavrsio vani. Nakon menstruacije smo imali zasticene odnose (kondom). Jedan dan nakon zadnjeg odnosa mi se pojavila mrlja od krvi na gacicama... Postoji li mogucnost trudnoce? Ili je to neke druge prirode?

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, prema onome što ste naveli ne postoji mogućnost trudnoće.

Koala25

Postovani ;
Došlo je do krvarenja sad me samo brine boja krvi jako je svijetla ; roskasta ili cini mi se žarko crvena vuće na narančastu . Da li je trudnoća iskuljčena prilikom krvarenja ? Ili je moguće da je to zbog trudnoće pa sam zakomplicirala stave zbog te terapije?

Ivo Balenović, dr. med.

Trudnoća je isključena.

Ti_333

Poštovani,
Jučer mi je bio zadnji dan menstruacije. Dečko i ja zadovoljavali smo se pod tušem, dečko je svršio po meni, nisam vidjela da je sprema ušla u mene, ali me strah da slučajno nije skliznula s leđa (jer sam je imala i po leđima) do anusa i od anusa do vagine dok je voda curila po nama. Isto tako se bojim da dok sam si ispirala leđa da tako nije slikznula sperma do vagine, ako je to moguće. Sada me strah da ne ostanem trudna ako se to dogodilo. Molim Vas za vaše mišljenje.
Lijep pozdrav!

Ti_333

Poštovani,
zanima me može li se zatrudnjeti ako sperma dođe na vanjski dio vagine i nakon toga se odmah ispere.
Hvala unaprijed..

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, mogućnost trudnoće na taj način je samo teorija