Kašnjenje menstruacije

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana mimi29, trudnoću možete isključiti.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana Iviciva, kod žena koje uzimaju oralne kontraceptive krvarenja postaju oskudnija i kraće traju, a ponekad mogu i izostati.

Pomoc15

Poštovani,

Cura i ja smo imali nezaštićeni spolni odnos 23.1 te nakon toga još par puta(bez ejakulacije unutar maternice) ona je trebala dobiti prije desetak dana ali nije, radi li se o trudnoći?
Prije otprilike 6-7 mjeseci joj je menstruacija preskočila, ima li to kakve veze s ovim.
(maloljetni smo oboje)

Iviciva

Danas je nastupila menstruacija 4 dan pauze

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovani Pomoc15, neka uradi test. Moguće da je trudnoća u pitanju.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana Iviciva, to je uredu.

Pomoc15

Postovani,
Napravila je test danas ujutro oko 9 bio je negativan.

Ivo Balenović, dr. med.

U tom slučaju trudnoću možete isključiti.