kašnjenje menstruacije

Dejan Šakoronja, dr. med.

Andja uobičajno je kašnjenje menstruacije nakon prestanka uzimanja pilula

Dejan Šakoronja, dr. med.

Cvijet dakako da se ne radi o trudnoći. Predznake imate stoga se strpite koji dan da ista nastupi.

Zabrinuti00984

Postovanje doktore ja i cura smo imali odnos 15.4 a 27-28.4 je trebala dobiti mwnstruaciju ali ona ni danas nije dosla imali smo odnos bez zastite prvih 5-6 minuta a potom smo stavili zastitu nju boli uzasno stomak i ima obilan iscjedak zanima me dali je moguce da je trudna ili je drugi problem. Hvala unaprijed

Dejan Šakoronja, dr. med.

Prema opisanom ne mogu znati. Ako je odnos bio rizičan, u plodnim danima, a kasni joj menstruacija, prije svega neka napravi test na trudnoću.

Zabrinuti00984

Samo da napomenem da nije doslo do ejakulacije . Ejakulirao sam tek poslije ali vani . Jako sam zabrinut pa vas mokim ako mi mozete nesto vise rec?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ako ste sigurni da nije bilo ejakulacije onda neće doći do trudnoće, odnosno njena je šansa vrlo, vrlo mala.

Zabrinuti00984

Postivanje doktore evo djevojka je nakon 8 dana kasnjenja menstruacije dobila dali mogu iskljuciti trudnocu hvala.

amir123

Postovani,

U vezi sam sa djevojkom i imali smo odnos u subotu 30.4.Odnos je bio nezasticen,ali sam siguran i da nije bilo ejakulacije u vaginu,vec vani.Da li je bila neka predsjemena tecnost,predejakulat koji se izbacuje nesvjesno ne znam,ali svjesno znam da nisam ejakulirao u nju.Ona kaze da ima redovne cikluse svakog 2. u mjesecu,sto bi znacilo da traju 30 dana.Trebala je dobiti sad 2.5,ali evo kasni joj 3 dana.Takodje ona ima genetsku trombofiliju,imala je pobacaj prije par godina,a takodje je i iznjela trudnocu uz pomoc inekcija.Svi razlozi kasnjenja mogu da se uzmu u obzir,prehlada,stres narocito.Uz to bih dodao i njeno apstiniranje od nekoliko mjeseci,dakle ovo sad je bio prvi put nakon duze apstinencije.S obzirom da ne bi trebalo da se radi o plodnim danima dva dana pred menstruaciju,bez obzira kad joj je ovulacija,interesuje me vase misljenje,kolike su sanse za trudnocu ili moze da se svede da je samo u pitanju kasnjenje iz nekog drugog razloga?Hvala!

Dejan Šakoronja, dr. med.

Možete.

bellafata

Poštovani,
imam 21 godinu i već duže vrijeme sam u vezi. Menstruaciju imam već dugo dugo godina i uvijek je bila redovita. Zadnju menstruaciju sam imala 5.4. a ovu sam trebala dobiti 3.5. Imala sam odnose s dečkom 24.4, koristili smo kondome, svršio je van mene i tvrdi da kondom nije puknuo. Ali meni menstruacija kasni već 3 dana i sada sam jako zabrinuta, inače sam veliki paničar i strah me da sam trudna. jesam bila pod stresom zadnje vrijeme, ali i inače sam, pa mi je menstruacija uvijek bila redovita. molim vas pomognite!

bellafata

Moram napomenuti da ta tri dana imam nekakav osjećaj kao da ću dobiti, ponekad me malo boli donji dio trbuha ali sve su to lažne nade.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Napravite test. O ostalim uzrocima izostanka menstruacije pročitajte u prijašnjim postevima koji govore o tome.

Zabrinuti00984

Postivanje doktore ovako pisao sam i prije znaci ja i djevojka smo imali odnos 15.4 znaci prvih 2-3 min bez zastite ali ja nisam svrsio ona je trebala dobiti 27.4 ali je kasnila pa je dobila 5.5 zanima me dali je moguce da je trudna i kad bi trebala dibiti sljedecu menstruaciju?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Nije trudna ako je dobila menstruaciju. Sljedeću će dobiti ovisno o trajanju ciklusa. Vjerovatno za 28 dana.

Crystal1234

Postovani,
Menstruacija mj kasni 6 dana.
Svaki dan osjetim kako me trbuh boli kao da cu ju dobiti i podosta sam razdrazljiva(inace sam takva u pms-u) te imam bijeli iscjedak lagani isto skoro svaki dan.
Prije jedno 3tjedna sa deckom nisam imala spolni odnos ali me prstima zadovoljavao gdje je mooozda bilo malo predejakulata(to stvarno nisam sigurna) i poslje sam prosla povrsinom vagine mokrom maramicom na kojoj je bila sperma.
Takoder,u zadnje vrijeme sam u stresu podosta i promjenila sam navike zivota(budim se jako rano i radim puno a malo spavam).
Ono sto me brine je to sto su mi ciklusi uglavnom redoviti,tu i tamo se znalo ovo dogoditi da mi kasni ovako dugo kada bih pocela jace trenirati npr ali tada je trudnoca bila sto posto iskljucena
Postoji li sansa za trudnocu?

lili12345

Postovani, vec par dana dojke su mi osjetljive na dodir i boli me trbuh vec drugi dan,bijeli isjedak također primjećujem svakodnevno,da li su to znaci menstruacije? Jer samo nikako da dođe.

Zabrinuti00984

Postovanje doktore nezelim biti naporan ovako pisao sam gore znaci 27.4 je trebala dobiti i nije kasnila je i dobila je 5.5 i kaze da je dobila i jucer 23.5 sto bi to moglo biti ?? I jel sigurno ne moze biti trudna?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Crystal prema opisanom se ne radi o trudnoći.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Zabrinuti odgovorio sam vam .LP-.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Lili to zaista ne znam.

Nazad
1 ... 30 31 32 33 34 35 ... 47
Naprijed