kašnjenje menstruacije

guerrilla23

lijep pozdrav... ja i djevojka smo imali zasticeni odnos 19.6. , iduci ciklus joj je trebao doci 23.6. problem je sta joj do danasnjeg dana nije doslo, znaci kasni 7 dana.... 25.6. je imala neki smedi iscjedak i grceve u stomaku
kondom nije pukao, i nisam ejakulirao u nju, radi iznimno stresan i fizicki naporan posao 12-satne dnevno/nocne smjene pa smatram da je radi toga, al nije mi svejedno s obzirom na svu zastitu plus neplodne dane

Dejan Šakoronja, dr. med.

Prema opisanom mislim da se ne radi o trudnoći.
O ostalim uzrocima pročitajte u prijašnjim postevima koji govore o uzrocima kašnjenja.

guerrilla23

Lijep pozdrav doktore, evo 9. dan i jos uvijek nista...
Zadnjih misec dana djevojka radi dan/noc od 7 do 7, strasno iscrpljujuc posao, niti marendaje niti ruca, tekucina minimalno.. Vec par dana visednevni zuti proljev, mucnine, nadutost... Pa mislin jel ovo moze rezultirati kasnjenju od 9 dana?

slobodanka369

Poštovani, posljednju menstruaciju imala sam 27.05. i trajala je do 01.06. Novu sam trebala dobiti 26.06., međutim nisam je dobila. Imala sam spolni odnos s dečkom 22.06. kad mi nisu bili plodni dani. Ovo je prvi put otkad imam mjesečnicu da mi ovako kasni te sam zbog toga jako zabrinuta. Kolika je vjerojatnost da sam trudna, da li je moguće da jesam ako mi nisu bili plodni dani i što može biti uzrok kašnjenja mjesečnice? Pročitala sam negdje da razlog moze biti i nagli gubitak kilograma, bila sam na djeti u 5. mjesecu i smrsavila sam oko 7 kg u mjesec dana.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Guerilla, odgovorio sam vam što mislim o vašem problemu.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Slobodanka prema opisanom ne radi se o trudnoći. Svakako da gubitak kilograma može biti uzrok kašnjenju menstruacije.

cvijet16

Postovani,
Prosli datumi moje menstruacije su bili 1.4., 4.5., 1.6, medjutim sada je 32 dan ciklus i jos uvijek je nema.
Nisam imala spolne odnose uopce, ali sam ipak radila test na trudnocu i bio je negativan (radila ga jucer). Jako sam nervozna zbog kasnjenja, uvijek me strah nezeljene trudnoce, da li to mogu iskljuciti?
I koji bi uzrok mogao biti sto kasni?

Lp

ivanka991

Poštovani doktore molim vas za odgovor. 12.dan ciklusa imala sam nezaštićen spolni odnosi pri kojem sam sigurna da dečko nije ejakulirao u mene,nego minutu poslije nakon što ga je izvadio, međutim ja sam se ipak bojala jer su bili plodni dani pa sam popila pilulu za dan poslije. Nakon toga sam imala 19.dan ciklusa na 5 minuta nezaštićen spolni odnos i dečko nije bio ni blizu ejakulacije. U to vrijeme sam imala i blago točkasto krvarenje koje je trajalo možda 2-3 dana. Pred par mjeseci sam sišla s pilula, međutim menstruacije su mi ostale redovne 28 dana. Sada mi kasni 5 dana, međutim imam lagane grčeve, bolne grudi, prištiće, promjene raspoloženja i danas sam imala smeđi iscjedak koji inače uvijek imam prije menstruacije. Smatrate li da postoji šansa za trudnoću ili se radi samo o hormonskim promjenama i stresu?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Cvijet ne radi se o trudnoći. O uzrocima kašnjenja menstruacije pročitajte u prijašnjim postevima koji govore o tome.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ivanka ne radi se o trudnoći. Kašnjenje je zbog pilule za dan poslije.

ivanka991

Poštovani, hvala vam lijepa na odgovoru. Samo da pitam što da učinim u slučaju da kasni više od tjedan dana? Simptome nadolazeće menstruacije imam stalno, ali nikako da dođe.

Phoebe

Postovani,
Poslednji ciklus sam imala 31.6. Imala sam nezasticene odnose ali sigurno bez ejakulacije. Danas sam uradila test i negativan je na trudnocu. Ginekolog mi je prepisao lekove za izazivanje krvarenja. Koji je vas savet? Da li da sacekam jos pre nego izazovem menstruaciju?

Girl26

Poštovani doktore,
Zadnju menstruaciju sam imala 30.5 i još nisam dobila. Inače mi se pojavljuju u razdoblju od 28-31 dan. Nevina sam i nikada nisam imala spolni odnos,medjutim dečko i ja smo se nekoliko puta dodirivali spolnim organima 'dolje',on ejakulira ali nikada ne u mene to je zadnji put bilo 15.6 i sada znam da ne bi trebala postojati mogucnost za trudnocom ali sam ipak zabrinuta da li je ona u pitanju ili zbog nečeg drugog mi kasni jer još nisam dobila,a test nisam radila ... Unaprijed zahvaljujem

Jellena0897

Imam problem,poslednja menstruacija mi je kasnila 13 dana(a trebala je da bude 06.05),radila sam test na trudnocu 12-og dana od kasnjenja menstruacije i bio je negativan.Sledecu menstruaciju po mom racunu sam trebala da ima 18.06.medjutim nisam.Osecam bolove u donjem delu stomaka(najcesce na levoj strani),malaksalost,umor.Nikakve druge simptome nisam primetila sem gore navedenih.Koje je Vase misljenje i sta bih trebala da uradim?Unapred hvala.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Girl26 o mogućim uzrocima kašnjenja menstruacije pročitajte u prijašnjim postevima. Svakako se ne radi o trudnoći.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Jelena javite se svom ginekologu na pregled i za terapiju lijekovima kojima se izaziva krvarenje.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ivanka ako kasni više od tjedan dana napravite test.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Phoebe uzimajte preparate koje vam je prepisao vaš doktor.

cvijet16

Postovani,
Vec sam vam pisala za moj problem kasnjenja. Test sam radila i jucer, tj.4 dana nakon kasnjenja i negativan je.
Ne osjecam nikakve simptome menstruacije, ponekad me zaboli donji dio stomaka i bol brzo prodje. Inace me glava boli kada dobijem, ali me sada boli vec nekoliko dana pomalo i jos uvijek nisam dobila. Da li mozete pruziti savjet neki? I kada bi trebala posjetiti doktora ukoliko ne dobijem?
Pijem i cajeve, ali jos uvijek kasni, pa me strah da nije nesto opasno.

Jellena0897

Da li to znaci da mogu da iskljucim da je u pitanju trudnoca??

Nazad
1 ... 32 33 34 35 36 37 ... 47
Naprijed