Moguća trudnoća

kaca726

Postovani,

Danas sam imala 2 puta nezaštićen odnos u razmaku od pola sata, u oba puta dečko je svršio po meni. Menstruacije mi traju 7 dana, do juče mi je trajala menstruaciju.
Molim vas recite mi da li postoji mogučnost trudnoće?

Mentruacije su bile: 9.04, 8:05, 2.06

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, odnos je bio u vrijeme neplodnih dana, tako da je mogućnost trudnoće samo teorija.

kaca726

Hvala na brzom odgovoru!

Ivo Balenović, dr. med.

Nema na čemu.

zmaj11

Poštovanje .zadnju menstruaciju sam imala 7.9.2018 ...ne zašticene odnose 3 puta za redom 14.9 i 15.9 ...zanima me dali je moguca trudnoca ...hvala

zmaj11

Zadnji menzis sam imala 7.9 a nezašticeni odnos 14 i 15 .9 ...zanima me dali postoji mogucnost trudnoce . Neredoviti su mi ciklusi otprilike od 28 do 25 dana ...hvala

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, ukoliko imate redovite 28-dnevne cikluse, odnosi su bili u vrijeme neplodnih dana.

leonorica85

Postovani,

Moju kolegicu zanima da li je u 28-dnevnom ciklisu , deseti dan ciklusa ne plodan ili plodan dan? Hvala

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, u 28 dnevnom ciklusu ovulacija se događa 14. dana, a plodni dani su između 11. i 17. dana ciklusa.

kaca726

Postovani,

24.09 imala sam nezaštićen odnos sa dečkom, svršio je u mene, to mi je bio 5 dan menstruacije, juče je skoro sasvaim prošla.
Menstruacije su mi redovne.
Menstruacije su bile 28.7, 23.08, 19.09.
Molim vas recite mi da li postoji mogučnost trudnoće?

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, odnos je bio u vrijeme neplodnih dana. Ne postoji mogućnost trudnoće.

kaca726

Hvala na brzom odgovoru!

Ivo Balenović, dr. med.

Nema na čemu.

elena k.

Poštovani

Imala sam nezaštićen odnos pri čemu je došlo do ejakulacije 25. na 26. septembar u ponoć.Popila sam tabletu ellaone 27. septembra u 17 časova. Posljednji put sam imala menstruaciju 9. septembra,a dužina ciklusa je 30 dana.Kolika je šansa da ću ostati u drugom stanju? I postoji li neki pokazatelj da je tableta djelovala?
Molim Vas da mi odgovorite

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, tabletu ste uzeli na vrijeme. Učinkovitost tablete je visoka, ali nije 100%. Od 100 žena koje su je uzele 2 će ostati trudne. Menstruacija je jedini pokazatelj djelotvornosti tablete.

lucija122

Postovani,imala sam odnos s momkom 5 dana nakon zavrsetka menstruacije..znaci menstruacija mi je pocela 19.9. i zavrsila 25.9...a spolni odnos smo imali 30.9 i on je svrsio u mene...pa me zanima dal postoji mogucnost trudnoce?

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, imali ste odnos u vrijeme plodnih dana, stoga postoji mogućnost trudnoće.

lucija122

Oprostite nisam se odmah izrazila...kad je on svrsio u mene ja sam se odmah pomokrila..ima li to kakve veze i dali je onda trudnoca 100% moguca ili ne??

Ivo Balenović, dr. med.

Mokrenje nema veze s mogućnošću trudnoće. Trudnoća je vjerojatna, ali nije 100% sigurno da će do nje doći.

ivaaa22

Postovani,
posljednju menstruaciju sam imala od 18.8. do 23.08. Imam neredovite cikluse, dakle uvijek kasni 4-5 dana.
Nezasticen odnos sa deckom sam imala 03.09., ali nije doslo do ejakulacije. Ejakulirao je nekih 5min nakon odnosa, ali u wc skoljku.
Menstruaciju jos nisam dobila. Bila sam pod velikim stresom, sto uvijek utice na mene, i jos uvijek sam, tako da me zanima da li je to razlog ili ipak nesto drugo?
Hvala na odgovoru
Lp