Moguca trudnoca ?

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana Lara, uradite test da se uvjerite.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana BojanaBole, ponovite test. Možda ste ga prerano uradili.

Em0608

Poštovani doktore, da li mi možete ukratko dati vaše mišljenje o nalazima hormona. Rađeni su drugi dan ciklusa i dobiveni su slijedeći rezultati : estradiol 47,42; progesteron 0,35; TSH 1,68; FSH 6,77; prolactin 7,24; LH 7,22.
Također bih trebala po završetku menstruacije da uradim HSG

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, nalazi su u granici normale.

kam1111

Poštovani,
Mjesečnice mi inače nisu baš redovne, u posljednjih par mjeseci sam imala 23.10, 25.11, 01.01, 26.01 i po nekom prosjeku sam danas (24.02) trebala dobiti. ALI 13.02 sam imala nezasticen odnos iako decko nije ejakulirao u mene ali jest u blizini vaginalnog otvora. Razumijem da je tesko tako da dode do trudnoce, no prije 10 dana mi se pojavila trakica krvi između sluzi koja je bila slična ovolucijskoj, a danas (24.02) mi je pocelo krvarenje jako oskudno, tamno crvene do smeđe boje, uz to su mi se javljala lagana bol u donijem dijelu trbuha svako nekoliko, te me malo jaknik znao presjeć. Strah me da su možda trudnoća i implantacijsko krvarenje u pitanju, jer mi ovo ne izgleda kao normalna mjesečnica? Molim Vas za misljenje

kam1111

Tocnije, ta krv prvi put nastupila mi je 17.02, a odnos je bio dakle 13.02.
Jos da napomenem da trenutno vidim samo krv najcesce na papiru nakon uriniranja , dakle ne curi kao sto je inace

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, najvjerojatnije se radi o normalnoj menstruaciji. Ukoliko se želite uvjeriti, uradite test na trudnoću.