Moguca trudnoca

Monikaaaa55

Postovani,
Pijem kontracepciju od koje se inace menstruacija dobiva svaka Tri mjeseca. Inace su mi menstruacije obilne, ali ova zadnja nije bila. Trajala mi je dva dana srednjeg inteziteta, 3 i 4 je bilo jako malo krvi i jos par narednih dana nastavio se smedi iscjedak. Dali ima razloga za brigu ili je to normalno? Pitam vas iz razloga što sam znala imati cesto proljev prethodni mjesec, pa ne znam ako je to utjecalo na zastitu.

Hvala na odgovoru

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, kod žena koje uzimaju oralne kontraceptive uobičajeno je da menstruacije postaju oskudnije i kraće traju. Ponekad mogu i izostati.