Mogućnost trudnoće?

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovani, nema šanse da bi došlo do trudnoće.

klara92671

Poštovani,
zadnja menstruacija mi je bila 28.11.-6.12., a prosječan ciklus mi je 31 dan. Jučer (9.12.) imala sam odnos s dečkom, bio je zaštićen,ali kasnije smo bez zaštite, no dečko nije siguran jel ejakulirao u mene ili ne. Zanima me postoji li mogućnost trudnoće? Izračunala sam da mi od danas počinju plodni dani.
Hvala na odgovoru!

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, životni vijek spermija je do 72 sata, ovulacija nastupa oko 14. dana ciklusa, a životni vijek jajne stanice je 24 sata. Dakle, ako do ovulacije dođe unutar 72 sata od odnosa trudnoća je moguća.

Beogradjanka

Postovani doktore,
Danas sam konacno dobila.. ocigledno je da je pilula za dan posle poremetila malo hormone i plus stres. Vi se me ''naterali''da uradim test, opustila sam se malo i eto. Hvala Vam puno i hvala na strpljenju koje imate za sve forumase. I naravno, sledeci put, pamet u glavu.
Pozdrav iz Srbije!

Ivo Balenović, dr. med.

Nema na čemu. Pozdrav