Peting

demek

Imao sam peting sa devojkom. Dodirivao sam i i njen i svoj organ. Na penisu je bila sluz,nija bilo ejakulacije. Da li je moguce sa ostane trudna? ciklus joj traje 28 dana,evo vec kasni 3 dana. Treba mi vase misljenje,hvala.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ako je kao što ste opisali naravno da se ne radi o mogućnosti trudnoće.

Ana Karenjina3

Poštovani,
možda je glupo pitanje koje ću postaviti, ali sam jako zabrinuta i prije svega veliki paničar pa bih voljela da otklonim svaku sumnju.
Naime, imala sam peting sa dečkom 18.03, za vrijeme plodnih dana (ja mislim da su bili plodni).. Trljao je svoj polni organ od moj i jednom je pokušao ući, međutim odustao je na samom počeku jer me jako boli s obzirom da nisam nikad imala odnose i otvor je jako uzak (mada mislim da mi je prije par mjeseci probio himen prstom)... Ejakulacije pri tome nije bilo, ali se sjećam da mu je penis bio vlažan (predpostavljam da je to ta predsmjemena tečnost). Sljedeći put se sve ovo ponovilo 26.03, s tim da je još svršio sebi na stomak, obrisao maramicama i 10 ak min nakon toga stavljao mi je prst u vaginu. Problem je što nisam sigurna da li je dobro obrisao ruke pa strahujem da je sperme ostalo na prstima.
Trebala sam dobiti menstruaciju po mojim proračunima 22.03 ili eventualno 2, 3 dana poslije, a evo danas je već 31 i još nisam dobila. Zadnjih nekoliko mjeseci je bila redovna, dobijem 28, 29 dana nakon poslednjeg dana menstruacije. Uvijek me par dana prije toga bole grudi i jako nateknu, a evo sada toga nema.
Da li postoji mogućnost trudnoće, i ako ne koji bi drugi razlozi mogli biti za izostanak menstruacije?
Oprostite na iscrpnom tekstu.
Lijep pozdrav.

Dejan Šakoronja, dr. med.

U opisanom slučaju trudnoća nije moguća.

floresita

Postovani, zanima me da li se moze ostati u drugom stanju na sledeci nacin: decko je masturbirao i ejakulirao van, obrisao ruke vlaznim maramicama i posle 5-10 min, odmora zadovoljavao devojku prstima, jel moguce da su spermatozoidi jos ostali na rukama i na taj nacin izazvali zacece? Molim za hitan odgovor, unapred hvala.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Nije moguće.

floresita

Hvala Vam.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Molim.

sara90

dali je moguca trudnoca ako putem petinga na golo dakle bez odjece, ejakulat dode na vaginu?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Na stidnicu ste mislili? Ako ejakulat dođe u vaginu tada je moguće.

Kabi

Poštovani, mnogo me zanima dali se može dobiti nekakve infekcije pri peting na golom i kakve? U mom slučaju, posle toga mnogo me češa i pojavilo mi se crvenilo. Unapred hvala

Dejan Šakoronja, dr. med.

Smetnje koje imate posljedica su iritacije. Koristite Canesten kremu izvana par dana.

I jos moram doktore da napomenem da je kod mene bio vlazan ves.Brinemse jer znam da je to glupo pitanje ali zelim opet odg od strucne osobe.Znaci samo je bilo trljanje preko odjece.Unaprijed Vam hvala

Dejan Šakoronja, dr. med.

Melani,na takva pitanja više neću odgovarati. Lijepo vas molim zbog vas da se educirate.

marija552

Poštovani,
Menstruacija mi je inače redovita, ciklus traje 28-31 dan. Zadnju sam dobila 27.6. te sam sljedeću trebala dobiti 23.7. Međutim, nisam ju još uvijek dobila, bio je samo malo smeđi iscjedak i trbuh me bolio kao i uvijek kad trebam dobiti no ništa. Trudnoću bi isključila jer nisam imala spolne odnose, samo peting 4.7. s dečkom, no i tad je nosio kondom jer strašno pazim na takve stvari. Zanima me koji bi mogao biti uzrok kašnjenja. 18.7. sam otputovala na more pa da li bi mogla promjena klime ili stres biti razlog?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne znam koji je uzrok kod vas. Može biti stres, promjena klime i ostalo.

Anna201623

Postovani, 24.5.2016. sam imala mengu koja je zavrsila 28.5. Dan nakon zavrsetka menge imala sam tzv.peting, tj. decko me dodirivao rukom po spolovilu (nevina sam) i nisam sigurna da li je na ruci bilo ejakulata (on je svrsio tek poslije, ali je prije dodirivanja mene dirao svoje spolovilo).
Nakon toga, ja sam dobila menstruaciju 26.6.2016 koja se nije bitno razlikovala od mojih prethodnih menstruacija ni po cemu.
Nakon toga, u srpnju nisam dobila, ali bila sam izlozena stresu te je menga kasnila 10 dana i dosla 5.8.2016. Opet, normalna po svemu. Nakon toga ja sam dobila 05.09.2016 godine mengu, kasnila nije ali je bila promjenjena po kolicni (oskudna) po intenzitetu boli (bezbolna) i po simptomima (nije bilo pmsa niti je nesto sugeriralo da ce doci, osim akni). Trajala je isto kao i svaka vremenom, ali je bila jako jako oskudna! Sad sam dobila 02.10. 2016. I opet, bez bolova par dana prije, jako oskudna, bez ugrusaka koje inace imam, drugi dan. Jos traje, ali je jako minimalna. Mene zanima sljedece. Dali je moguce da sam ja petingom ostala trudna (sto mi ne izgleda logicno jer sam nakon toga imala mengu) i dali je ovo tzv lazna menga? Ako nije to, o cemu se radi? Osjecam da nesto ne valja. Da napomenem, bila sam izlozena stresu, u periodu prije 5.9, kad se pojavila prva oskudnija menga pila sam antibiotike, Doksiciklin i Klavocin, panicarila sam oko faksa i sl...dali je to mozda razlog ili pak nesto gore? Sto mi je ciniti?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Trudnoća nije moguća. ne umišljajte si. Educirajte se na našim stranicama.

Anna201623

OK.

Koji bi onda bio razlog ovih oskudnih orethodnih dviju menstruacija?
Antibiotici, stres ili mozda nesto trece?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Anovulacija, cista, endometrioza i slični poremećaji. Sugeriram da se javite na pregled i UZV.