Peting

TheMissTea

Doktore, da li moze doci do trudnoce ako se radi peting preko donjeg vesa i ako se radi prstenjacenje, ako je preneo sluz? Decko nije ejakulirao, i kada sam ga pitala da li je mozda osetio da nesto izlazi, reko mozda ta presemena, rekao je da nije. Htela sam da popijem pilulu za dan posle, ali je rekao da ne umisljam.

Ivo Balenović, dr. med.

Ne postoji šansa za trudnoću. Nema potreba za piluom.

TheMissTea

Doktore, rekli ste u postu iznad da nije bilo potrebe za pilulom. Decko je svaki put i pre nego sto me je dodirivao oprao ruke iako nista ne bi bilo verovatno i da nije. Grudi su mi bolne, kao i deo ispod pazuha vec 2. dan. A pre toga sam osecala grceve u jajniku. Da li ce menstruacija doci uskoro?

Ivo Balenović, dr. med.

Menstruacija će uskoro nastupiti.

TheMissTea

Postovani, imam samo jos jedno pitanje, posto sam imala taj peting i pratenjacenje otisla sam kod ginekologa koji me je pregledao i rekao da ne vidi da cu dobiti menstruaciju a onda me je pregledai i ultrazvukom i rekao da endometrij treba jos malo da se poveca pa da dobijem znaci sigurno cu dobiti menstruaciju uskoro?

TheMissTea

To je bilo pre 14 dana a danas sam radila test doduse predvece i nije se nazirala ama nikako druga crta. Mislim da previse umisljam

Ivo Balenović, dr. med.

Ne postoji mogućnost trudnoće. Menstruacija će nastupiti.

scary123

Poštovani, dečko i ja nismo imali nikada sex, često koristimo peting, tj trljanje spolovima dok smo goli. Nekoliko puta do sada, prije samog petinga, dečko sa svojim spolovilom prelazi preko mog 2 3 sekunde i to je to. Dok radimo peting bude dosla sluzi,ali on nikada ne svrši tako nego tek na kraju potpuno odmaknut od mene. Nekada namjesti svoje spolovilo i zatim mi stavlja prst u vaginu. Zadnja mjesečnica mi je bila 2.1. Sada mi kasni 8 dana, postoji li mogućnost da sam trudna? Molim Vas brzom odgovoru. Unaprijed hvala

Ivo Balenović, dr. med.

Prema navedenom ne postoji nikakva mogućnost trudnoće.

TheMissTea

Hvala doktore, a ako je ginekolog rekao da cu dobiti kad se poveca jos malo endomentrijum i nije napipao nikakvu trudnocu na pregledu da li cu onda sugurno i dobiti ako je to video na ultrazvuku?

TheMissTea

Menstruacije variraju od 22 do 39 dana, a sada je 29ti dan. Znaci ako nije bilo ejakulacije ni penetracije, preko prsta i te sluzi ne moze se ostati trudna?

Ivo Balenović, dr. med.

Ne postoji mogućnost trudnoće.

TheMissTea

Postovani da li je moguca trudnoca ako se dira musko splovilo gde je bilo sluzi, nije bilo ejakulacije, pa ako sam otisla da operem ruke i promenim ulozak da ostanem tako trudna? Verujem i da nisam oprala ruke da ne bi moglo biti nista, iako sam oprala ruke.

TheMissTea

To je bilo za vreme menstruacije 3 dan, ali sam pocela da pijem pilule 4. Dan menstruacije, nadam se da nece nista biti.

Ivo Balenović, dr. med.

Na taj način ne može doći do trudnoće.