smedji iscjedak

monano

zaboravila sam napomenuti da decko pri maženju ili petingu svrsi ali ne po meni, nego pored mene u maramicu i da me NIJE prstenjacio vec samo dirao po straznjici (oprostite na izrazu) i da sam ja pri tome odjevena u vesu ili potpuno odjevena a on je go.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne radi se o trudnoći.

monano

Hvala Vam puno postovani, umirili ste me.
Izvinite na oduzimanju Vašeg vremena, jos samo jedno pitanje: sjetila sam se da sam prije par dana bila u hladnom jako dugo i da je vrlo vjerovatno da je ovo neka upala, pa sta Vi mislite, da li je moguce da ce prava menstruacija nastupiti nesto kasnije ili je izvjesno da preskoci cak ovaj mjesec zbog toga?

Hvala jos jednom na razumijevanju i poklonjenoj paznji. Srdacan pozdrav!

Dejan Šakoronja, dr. med.

Hladno ne , ali upala može odgoditi nastup menstruacije. pozdrav.

anela

Postovani,mjesecnica mi kasni 7dana imam smedji iscjedak uz kratko krvarenje grudi me zigaju i bradavice su mi crvene ii bolne da li postoji mogucnost da sam trudna

Dejan Šakoronja, dr. med.

Postoji mogućnost. Svakako napravite test na trudnoću.

arhaj

Poštovani, imala sam nezaštićen odnos prije 7 dana, doduše sa prekinutim snošajem. Menstruaciju sam dobila na vrijeme, prije dva dana, ali je intenzitet znatno smanjen, više neka smečkasta izlučevina umjesto krvi, grčevi su također puno slabiji, jedva sam ih osjetila, a inače dva dana ne ustajem iz kreveta zbog bolova. Da li postoji šansa da sam trudna? Hvala.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne radi se o trudnoći. Možda o upali, cisti ili slično. Pratite situaciju dalje.

Sömy

Postovani, imam veliki problem ovako u aktivnom spolnim odnosu sam dvije god i prvo sam koristila 4 kontracepcijske sspriceto je godinu dana i napravila sam pauzu i pila antibaby pilule medjutim nisu mi pasale u toku koristenja imala sam menstruacije redovne u pauzama medjutim kad sam prekinula pilule to je bilo pocetkom maja i tad je dosla menstruacija i poslije toga su poceli bolovi u donjem djelu stomaka grcevi kao da cu svaki cas dobiti jer inace imam bolne i obilne menst.medjutim nemam zasticene odnose i zelimo bebu mislila sam da je trudnoca u pitanju otisla sam na pregled kod mog dr medjutim nista oke proslo je i mjesec dana menst nisam dobila a bolovi i sve prisutno i jos primjetim da mi iz desne dojke izlazi zelena tecnost pa ponekad bijelo kao mlijeko i onda kasnije peozirno a sve na tri razlicita mjesta na jednoj dojki i bradavice su mi duplo vece nijedak bh mi nepase i odem dr uradi nalaze kao proktalin povecan neznajuci iz kojeg povoda iz koheg razloga al bolovi uvjek tu da bi kasnije od mjesec i pol dana vidio da imam cistu isto neznajuci koja velicina i pijem tablete za ciste za bolove mi je dao obicni BUSCOPAN za crijeva za stomak i otisla sam kod kucnog dr i dao mi prave tab za bolove no menst nikako nema da bi mi se prije dva dana pojavio smedji iscjedak svakim danom jaci danas vec nema nista neznam sta da radim toliko sam psihicki opterecena i dalje iz dojki stoji iscjedak a jos nisam dojila i nemam dijece molila bi vas za vase misljenje unaprijed vam hvala!

Dejan Šakoronja, dr. med.

Vrlo ste konfuzno pisali. Da li ste napravili test na trudnoću?

Sömy

Jesam pravila sam test u pocetku vise ne prije je bio negativan i kod doktora sam radila kod njega je bio negativan sa jako slabo pozitivnom crtom i vise nisam radila testove znaci ima pola mjeseca kako nisam vise.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ponovite test na trudnoću.

boo0605

Poštovani,ovako.. zadnju menstruaciju sam imala 16.6., ovulacijski period mi inace traje 40-45 dana, nekad i vise,imala sam odnose sa dečkom 19. i 20.7. ,jednom sa kondomom, jednom metodom prekinutog snošaja, i tad mi se pojavio smedjkasti,skoro pa crni iscjedak,a danas sam primjerila kao i malo sukrvice sa tim smedjim iscjetkom..citala sam nesto o implatacijskom krvarenju pri samom pocetku trudnoce, da li je moguce da se radi o tome ? Ili je to mozda naznaka dolazece menstruacije ? Hvala unaprijed happy

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne radi se o trudnoći, već o neurednom krvarenju.
Ciklus na 45 dana svakako nije ovulacijaki.
Savjetujem pregled i uzv.

vayne

Pozdrav. Otkako mi je završila menstruacija nakon par dana pojavio mi se smeđi iscjedak, doduše imala sam ga i prije al nikada nije bio ovako intenzivan i inače mi je trajao par dana ali sad mi traje gotovo 2 tjedna. Popraćen je povremenim bolovima u donjem dijelu trbuha a u zadnje vrijeme javlja se i blagi svrbež. Molim Vas, ako možete pomoć da mi rečete o čemu se radi. Hvala

Dejan Šakoronja, dr. med.

Upala, cista, endometrioza i slično. Sugeriram uzv.

sova0105

Postovani,
dobila sam menstruaciju nakon 10 dana kasnjenja i trajala je normalno 6 dana. Nakon sto je zavrsila sam odmah drugi dan primjetila smedji iscjedak koji nekada izgleda rozo. To traje vec nekoliko dana, a nikada prije nisam imala takav iscjedak. Postoji li mogucnost trudnoce ili ne?
Hvala i lijep pozdrav.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Šanse za trudnoćom nema svakako.

gabil

Poštovani pila sam duphaston tablete 6 mj. zbog izostanka mjesečnice koja je do tada bila redovita. Zadnja terapija je bila do 01.07. Mjesečnicu sam dobila 03.07. i trajala je 5 dana. Sad mi je 27 dan ciklusa krenulo lagano krvarenje i to jako oskudno a ova slijedeca 3 - 4 dana samo malo smeđkastog iscjetka. Neznam da li ce prava menstruacija uslijediti ili ne. Ginekolog mi je na odmoru do kraja 8. mj. Molim vas da mi odgovorite sta bi to moglo biti

Dejan Šakoronja, dr. med.

To ne znam ni ja. Vjerovatno će krenuti kroz dan-dva.