smedji iscjedak

medvjedic

Doktore imam par pitanja za vas...znači ovako zadnja menstruacija mi je bila 16.04. Iza nje ja i decko smo imali spolni odnos bez zastitee..i po menstrualnom kalendaru taj dan spada da je biila meni ovulacija..sto znaci da imam sanse za trudnocom..sada 15.05 sam dobila menstruaciju koja je dosla dakle u petak pridvecer trajala do ponediljka u ponedjeljak popodne vec je nije bilo..danas opet par kapi krvi koji meni izgleda vise kao smedji iscjedak...a u ponedjeljak sam imala vodenasto bijeli iscjedak...i danas sam isla napraviti test i prvo mi nije nista pokazao vjerovatno ga nisam dobro napravila na taj isti test sam isla ponovit i kako sam mokrila iz mene je opet krv izasla i pokazao je negativno...molim vas da mi kazete sta sljedece da radim ?? Brinem se...voljela bi da sam trudna al sve me ovo brine da ipak nisam :/ da je test pokazao tocno sad unaprijed hvala na odgovoru!!

Dejan Šakoronja, dr. med.

Nažalost ne radi se o trudnoći. Budite uporni u idućim ciklusima i sigurno će doći do trudnoće.

maja1007

Pozdrav, zadnju menstruaciju imala sam 3.4. inače mi menstruacije traju od 35 do 45 dana. Nemam nikakve ciste niti ništa, jer sam već prije bila na pregledu. 7.5 dobila sam smećkasti iscjedak i trajao mi je cijeli prošli tjedan i 18.5. sam kao dobila menstruaciju koja je jako tamna i nije uobičajena. Odnose uvijek imam sa zaštitom, cak sam 17.5. napravila test koji je bio negativan. u međuvremenu izmedu prošle i ove mestruacije sam putovala i bila pod stresom. Ne znam o čemu se radi, samo se nadam da se ne radi o trudnoći.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne radi se o trudnoći. Vjerovatno se radi o disfunkcijskom neurednom krvarenju.

anjaaaa

Poštovani,
Već duže vrijeme koristim Lindynette 30 (2-3 godine).
Negdje na pola kutije pojavilo mi se oskudno krvarenje koje traje već par dana.
Molim Vas za mišljenje.

Hvala.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Da ste pročitali išta na forumu vidjeli bi da se radi o probojnom bezazlenom spoting krvarenju.

maja1007

Poštovani, što bi to disfunkcijsko neuredno krvarenje trebalo značiti, i što bi trebala napravit?? danas je 24.5. i još uvijek imam laganu menstruaciju/iscjedak

Dejan Šakoronja, dr. med.

Javite se ginekologu. Ako treba dobit ćete hormonske preparate za zaustavljanje menstruacije.

deja-vz

Postovani,
Vec sam vam pisala o tome da sam mozda trudna i rekli ste da se testiram oko 19.5 sto sam i napravila. I test je negativan. Bila sam kod ginekologa koji me pregledao ultrazvukom i kaze da je sve ok. Maternica u pocetnom stadiju kao da sam imala menstruaciju i nema naznake jos ovulacije.. Cista nema. Pisala sam da sam imala mengu 16.4. Koja je trajala 5 dana i slaba a inace je jaka i traje 7 dana pa sam imala odnos 23.4. I mengu odnosno spoting od 5 do 8 od 9 do 13 malo slabo krvarenje i dalje do 16 opet spoting..-kaze doktor da je ocito to bila menga..-22 sam bila kod njega a danas 24 sad navecer sam na gacicama sam primijetila smedi iscjedak a kada sam se obrisala bilo je cak i malo krvi.. Neznam vise sta da mislim. Moguce da mi je to zbog novih antidepresiva? Vidjela bi se vanmatericna trudnoca na ultrazvuku? Molim pomoc.
Hvala!

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne radi se o trudnoći. Moguće je od antidepresiva.
Sugeriram spolne hormone i hormone štitnjače.

tontabubili

Pijem lyndete 20..... Dosad sam imala cikluse na 25 dana,da bi od cetvrtog mjeseca do sad imala cetiri puta....prosli tjedan sam ju dobila nakon 15 dana,bila je obilna i bolna i stala u subotu,da bi jucer dobila smedji iscjedak koji je jos uvijek tu.....doktorica mi na bolovonju.....inace imam cistu i mali miom,neznam da li je od toga

Dejan Šakoronja, dr. med.

Moguće je od toga ali najprije je zbog uzimanja pilula. Nastavite dalje s pilulama prema shemi.

slavoljupka

Doktore molim vas za vase misljenje jer me jako strah a trenutno nisam u mogucnosti pitat svoju ginekologicu jer smo u preudaljenim gradovima..zadnji spolni odnos s decom sam imala 7.11 ... Poslje toga 10.11 sam dobila menstruaciju ...pijem anti baby pilule ..u meduvremenu sam pila antibiotike i nakon njih sam dobila gljivicnu infekciju zbog loje sam koristila geonistin vaginalne tablete .. Zadnja dva dana sam primjetila iscjedak koji ima tragove svjeze krvi i jako me strah... Koji razlog moze biti da se to dogada. Lijep pozdrav

Dejan Šakoronja, dr. med.

Razlog je probojno krvarenje koje se često javlja kod uzimanja pilula.

Gud4

Postovani, ovaj mjesec imala sam dva nezasticena spolna odnosa (zadnji dan mjesečnice i prije 3 tjedna), ejakulacija se dogodila, ali izvan mene i to samozadovoljavanjem. Mjesecnica mi kasni vec 6 dana, a 3 dana vec imam smeđi isjedak s malo krvi. Ovaj mjesec sam pokisnula i takva ostala vani dok je bilo hladno, pa je moguce da sam se nahladila. Moje pitanje je moze li smeđi iscjedak biti znak nadolazece mjesecnice i mogu li iskljuciti trudnocu prema navedenom?

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, prema svemu navedenom, trudnoću možete isključiti. Vjerojatno je došlo do hormonskog disbalansa. Mjesečnica bi trebala nastupiti. Ako ne dođe u idućih tjedan dana, savjetujem pregled.