Trudnoca?

Postovani,

Vec tri mjeseca pokusavamo da zatrudnim. Ovulacije su mi vidne 13-14 dan ciklusa, pracene prozirnim rastezljivim iscjetkom i bolovima u donjem dijelu trbuha. Ciklusi su mi redoviti (26-28 dana) koji traju pet dana. Nakon zavrsetka ovulacije osjecam bol u grudima koji cesto traje do pocetka PMS-a i dolaska menstruacije.
Poslednji odnos smo imali 29.10. a zadnji ciklus mi je bio 18.10. Jutros vec osjecam bol u grudima. Da li je to znak da do trudnoce nece doci vec da ocekujem menstruaciju? Zelimo bebu te Vas molim za odgovor.

Lijep pozdrav.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, odnos je bio u vrijeme plodnih dana, tako da postoji mogućnost trudnoće. Da li će do nje i doći, na to je nemoguće odgovoriti.

Aniicka24

Pozdrav,ja i moj decko smo jucer imali odnos nezasticeni. Nije dugo trajalo ali prilikom odnosa nije on izbacio spermu nego sam ja bila ta koja je dosla do orgazma vise puta. On je tek kasnije nakon odnosa pola sata kasnije zavrsio. Nisam u plodnim danima. Menstruacija mi je tek zavrsila 31.10. Da li postoji šansa da sam ja zatrudnjela jucer? Hvala unaprijed!

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, prema onome što ste naveli ne postoji nikakva mogućnost trudnoće.