Trudnoca bez ejakulacije

majstor1312

Poštovani,
Nedavno sam imao spolni odnos sa jednom djevojkom sa kojom mi je to bio prvi put. Ja sam se prije spolnog odnosa samozadovoljavao te sam nakon toga sam urinirao. Spolni odnos je bio bez zastite i trajao je nekih 3 minute medutim nisam ejakulirao nego 30 minuta kasnije. Sada me muci ima li sanse da je djevojka ostane trudna jer dosta stvarim citam da zna se naci poneki spermij u predejakulatu. Moram napomenuti da je dobila redovnu mestruaciju te sam i pomalo zabrinut jer postoje trudne bez simptoma. Mlad sam i neiskusan. Hvala na paznji.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovani, budući da je dobila menstruaciju, trudnoću možete isključiti.

Anonimnost

Počeo sam da se zabavljam s devojkom pre tri meseca. Zaštitu nijednom nismo koristili prošla dva, ali nijednom nisam ejakulirao u nju, niti sam bio blizu i svaki put je dobila menstruaciju na vreme. Prošlog meseca ciklus je kasnio nekoliko dana koje sam ja poprilično ispanicio i sada me hvata frka nakon svakog odnosa. Ona ima alergijsku reakciju na kondome te oni nisu opcija. Hteo bih da znam kolike su šanse da se zatrudni bez ejakulacije i bez ponavljanja čina nakon ejakulacije, a čak se i pre samog seksa uverim da nisam izbacio nešto semene tečnosti u toku predigre.

Unapred, hvala na odgovoru

art1927

Pozdrav, decko i ja nikada ne koristimo zastitu. Sinoc smo imali odnose te on nije siguran dali je ejakulirao u mene. Rekao je da je osjetio nesto ali nije siguran da je to to. Plodni su mi dani i koja je sansa da ostanem trudna jer ne znam dali je ejakulirao ili nije?

anonimnosepredstavljam

Zdravo, decko i ja smo jucer (18.07) imali zasticeni odnos bez ejakulacije, prema kalendaru to je bio plodni dan, 15.dan ciklusa, a ciklusi mi variraju od 32-38 dana. Pise da je ovulacija 23.07. Pa me zanima postoji li ikakva mogucnost trudnoce?

Zzaabbrriinnuuttaa7

Postovani,
Imam neredovite menstruacije (kasne vrlo cesto) i trebala sam ne dobiti prije 2 dana ali nisam.Plodni dani su mi davno prosli. Sinoc sam imala prvi spolni odnos bez zastite ali nije dugo trajalo i nije doslo do ejakulacije. Jel pametno da popijem tabletu za dan poslije ili da se ne brinem?

Hvala!