Zašto mi kasni menstruacija?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Mogući uzroci su cista, upala, endometrioza, pcos i sl. Odavde ne mogu znati.
Javite se ginekologu svakako.

ivchy110

Postovani, ciklusi su mi inače uvijek redoviti i menstruacija mi je od 12 mjeseca svaki mjesec dosla tocno na dan kad je trebala mada mi se znalo prije dogoditi da zakasni koji dan. Nekoliko puta sam s deckom imala nezasticeni spolni odnos dan, dva prije menstruacije ili za vrijeme s tim da on nikad nije ejakulirao u mene. Ovaj mjesec sam trebala dobiti u ponedjeljak, znaci da mi kasni 4 dana.
Da li imam razloga za brigu, ili da samo cekam da dode? Da li mogu biti trudna? Hvala.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Prema opisanom mislim da ne, no ipak napravite test.

neraaa

Poštovani,

inače imam redovitu menstruaciju, ciklus 28-32 dana. Zadnja menstruacija bila je 14.04., nakon nje nije bilo spolnih odnosa. (zadnji je bio početkom 4. mjeseca).
27.04. počela sam piti antibiotike koje sam pila 2 tjedna (upala pluća), također imala sam i temperaturu te sam uzimala neko vrijeme i lupocet.
Menstruacija mi kasni vec dosta, danas 9 dana..imam li razloga za brigu? koji su moguci uzroci kasnjenje? mogu li antibiotici utjecati?

Unaprijed zahvaljujem.
Lijep pozdrav

Dejan Šakoronja, dr. med.

Upala može odgoditi nastup menstruacije svakako.

Nina0302

Poštovani.
Zabrinuta sam. Imam 17 godina.Kasni mi menstruacija.Još nikad nisam imala spolne odnose,prije dva tjedna bila sam sa deckom i on mi je samo sa penisom samo trljao po njoj.. a nismo imali nikakve druge odnose. U zadnje vrijeme zivcana sam na sve i ljuta, ne bole me grudi ni nemam nikakve simptome trudnoce. Dali postoji mogucnost da sam trudna ? I trebam raditi test za trudnocu ? :/ molim vas pomozite sad

Dejan Šakoronja, dr. med.

Niste trudna. Ne morate raditi test na trudnoću alo morate se educirati.

ancica123

Postovani,
Unazad 3-4 mjeseca mjesecnica je postala cudna tako reci.. inace je redovita i tocno svaki mjesec dode na vrijeme. Uzasno je bila bolna da bih tablete pila i do 3 dana trajanja menatruacije trajala bi i do tjedan dana. no unazad ova 3-4 mjeseca pocela je trajat 4-5 dana.. nije uopce bolna tj.samo dobijem simptom da trebam dobiti i tjt.. postala je smeckasta i iscjedak dobio neugodan miris.. inace spolno sam aktivna i vec par mjeseci decko ostaje u meni zbog njegovog ne kontroliranja te ga ne uspije izvadit na vrijeme, zastitu i ne koristimo. Sad ovaj mjecec mi kasni vec 5 dana a inace mi ciklus traje od 30-34 dana.. oboje sumnjamo na trudnocu ali dosta je stresa bilo ovaj mjesec i mislim da mozda nemam kakvu bakteriju ili poremecaj hormona s obzirom na pocetku navedenih razloga. Zanima me vase misljenje. Unaprijed hvala

Dejan Šakoronja, dr. med.

Napravite test na trudnoću. Moglo bi se raditi o istoj.

krava2

Imam 16 godina, zadnju menstruaciju sam imala 13.6, trebala sam ju sad dobit 16.7 al nisam. Imala sam seksualni odnos s deckom, prvo je on ejakuiro van mog tjela pa je onda stavio kondom. Imali smo od tada odnos 2 puta. Meni su grudi velike i mekane nesmijem ih pipnut jer boli. Imam bjeli iscjedak. I malo me nekad probada u trbuhu kod jajnika jer inace imam izrazite bolove od menstruacije. I zanima je jel se trebam 'bojat' dal sam trudna ili ne?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Prema opisanom mislim da se ne bi trebalo raditi o trudnoći ako vi i partner niste previše subjektivni.

Luana88

Pozdrav! Menstruaciju sam imala zadnji put 1.7 te je uranila inače je trebala doći tjedan dana kasnije međutim trajala je 2 dana( do sada sam imala normalne cikluse), nakon te zadnje menstruacije pretpostavljam da je to bila menstruacija jer je tekla krv normalno sad je 8.8 i još uvijek nisam dobila menstruaciju,sprovela sam 2 puta test na trudnoću i bio je negativan ,javljaju se bolovi povremeno jedan dan pa prestanu na neko vrijeme ne razumijem

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne radi se o trudnoći. O ostalim mogućim uzrocima izostanka pročitajte u prijašnjim postevima.

ćulica212

zadnji put sam dobila 07.07.2015.i bila je normalna.. a danas je 13.08.2015. i jos nisam dobila.imala sam odnos prije 2.sedmice i nije ejakulirao u mene.nekada me glava zaboli i dodje mi nekada mucnina neka ali brzo prodje i umor ali umor je normalan jer radim po kuci big-smile .nemam iscijedak msm ne javlja se nista vise osim toga.isla sam na more 7 dana i kod rodbine u drugi grad.i imala sam cestih svadja...da li je moguca trudnoca?ili ipak odlazak od kuce.promjema klime i svadja uzrok kasnjenju.ili moze biti i neki "poremecaj u vagini" sad
hvala unaprijed na brzom odgovoru
-srdacan pozdrav

Dejan Šakoronja, dr. med.

Napravite prvo test. Ako je negativan pročitajte sve postove na temu kašnjenja menstruacije.

ćulica212

oprostite zaboravila sam vam reci da sam dva-tri dana poslje odnosa cesto mokrila.i boljelo me na dnu stomaka.da li se radi o nekoj bolesti ili?..ako mozete dati svoje misljenje o cemu se radi?
lijep pozdrav

Dejan Šakoronja, dr. med.

Simptomi su nespecifični tako da ne mogu znati o čemu se radi.
Napravite test kao što sam vam rekao.

ćulica212

postovani.
mozda sam i dosadna sa pitanjima ali me strah.kad ste napisali da uzmem test taj dan sam "dobila" da napomenem kasnila je sedam-osam dana.kada sam dobila prvi dan je bilo smedjkasto,i bili su ugrusci neki.drugi dan crveno normalno kao kod menst.i bilo je vise.treci dan je bilo manje kao i danas cetvrti dan ali je crveno sva tri dana..da li je menstruacija ili implat.krvarenje?
hvala vam unaprijed na brzom odgovoru
lijep pozdrav

Dejan Šakoronja, dr. med.

Radilo se o menstruaciji.

Zabrinutaa66

Postovani, menstruacija mi je inace redovna ili dolazi 2-3 dana prije. Zabrinuta sam jer sam je trebala dobiti na danasnji datum, ali nista. Jos vise me brine sto sam prije 7 dana pocela dobivati simptome, bolne grudi, iscjedak, bol u donjem dijelu stomaka... Najvise me brine sto su se simptomi umanjili i iscjetka skoro da i nema, a uvijek bude obilniji prije menstruacije. Inace, nevina sam i ne znam trebam li se brinuti jer me decko uvijek zadovoljava prstima prije nego sto svrsi, a nakon sto svrsi opere i polni organ i ruke tako da mislim da ne moze prenijeti spermu. Kada se mazimo goli to radimo sa kondomom i nikada ne svrsi blizu mene. Jos moram napomenuti da sam prije otprilike 7 dana imala bol u rodnici, oteknute stidne usne i osjetljive, te cak i blagj svrabez pa sam koristila ivinu mazu, kupala se toplom vodom i ispirala kamilicom. Ne znam koji je razlog, pretpostavljam da trudnoca nije, a ni stres jer sam inace uvijek pod stresom i ne utice na ciklus. Unaprijed hvala.

Nazad
1 ... 12 13 14 15 16 17 ... 27
Naprijed