Gastroenterologija

hemoroidi

marin

molio bih vas da mi pomognete u nedoumici jednoj koja me tisti,upoznao sam curu jednu divnu 30 tak godina i spavali smo skupa.dok smo se ljubili i u toku sexa vidio sam na predjelu analnog otovra cudnu izraslinu u obliku kozice vec ovrdle jedno 2-3 cm...da si to vanjski hemoridi sta ona kaze da nisu da je ne boli ili posljedica trudnoce????ako je uopce imala sta kaze da nije??ili mozda veliko upraznjavanje analnog sexa-a??
hvala

Doc.dr.sc. Žarko Babić

Potreban je pregled, kao bi se dobio uvid u opisanu tvorbu koja može biti zbog vrlo različitih uzroka. Vjerojatno su ipak hemoroidi. Doc.dr.sc. Žarko Babić.