Gastroenterologija

Helikobakteri Pylori

Sabine

Nakon svih mogućih pregleda na kraju mi je ostao želudac gdje je ustanovljeno da imam bakteriju helikobakteri Pylori.Već 5 mj. imam mučnine, gađenje hrane ,slabinu ...Liječnici su mi prvo liječili kralježnicu,pa živce čak su me otvarali jer su mislili da je slijepo crijevo i konačno su utvrdili da imam bakteriju u želudcu.Dali je moguće da su ti moji simptomi uslijedili od bakterije.Kakav mi savjet nudite za liječenje?

Doc.dr.sc. Ž. Babić

Prvi ne znam koji su vaši simptomi, drugo potreban je pregled. nakon svega ne znam da li vam je liječnik dao eradikacijski terapiju za Helicibacter pylori i da li vam je nakon eradikacije bolje. Javite se gastroenterologu.Doc.dr.sc. Žarko Babić