Gastroenterologija

Problemi sa stolicom

Mila

Imam 21 godinu. Početkom prvog mjeseca imala sam virozu (povracanje, proljev). Od tada imam problema sa stolicom. Naime, tesko ju zadrzavam odnosno nekada mi malo "pobjegne". Sama stolica nije klasican proljev već samo meksa i kad vrsim nuzdu ne mogu je kontrolirati. Moze li biti da mi je misic na anusu oslabio? Zasto, kako se to lijeci? Napominjem da ne prakticiram analni seks.

Doc.dr.sc. Žarko Babić

Potreban je pregled stolice na bakterije i parazite te pregled gastroenterologa.
Doc.dr.sc.Žarko Babić

Mila

Kakav je lijecnik gastroenterolog? Hvala