Da li je moguce da nevina djevojka zatrudni ?

dejan84

Postovanje...najme pre 6 dana devojka i ja smo imali zasticen sex,koristili smo kondome i kad sam trebao svrsiti izvadio sam penis skinuo kondom,sad posle toga gde sam ga ostavio videli su se tragovi sperme pa se plasim da nije propustio i da ga nisam na vreme izvadio jer devojka je odjednom dobila mucninu negde oko 6 sati popodne,oboje smo prestraseni molim da mi kazete dal je moguce,hvala unapred

Dejan Šakoronja, dr. med.

To ja ne mogu znati da li je propustio. Ako niste sigurni u korištenu zaštitu bolja je pilula za dan poslije.

dejan84

A razumem ja da ne znate to samo wse pitam,daa li je moguce da se vide simtomi posto je proslo 7 dana od odnosa,a nju boli glava i ima mucninu

Dejan Šakoronja, dr. med.

Nakon sedam dana nema smetnji trudnoće.

boris01

Poštovani,

Želim unaprijed da se zahvalim na odgovoru.
Devojka i ja smo prije mesec i po dana probali "seks preko odeće" (tj. konkretno samo ona je bila u gaćicama i veoma tankom šorčiću) i moj polni organ je dodirivao njen i pri tom sam je ovlažio. E sada, ona nenormalno brine, pa Vas pitam da li je moguće ovako zatrudneti? Mislim da nije, ali obzirom da je ona paničar morao sam nekoga da pitam... 6-7 dana nakon toga ona je dobila mentruaciju (25.9) a zatim i drugu (23.10), ali ipak poslednjih mesec dana oseća vrtoglavice.
Da li postoji ikakva mogućnost trudnoće u ovom slučaju?

Pozdrav!

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne postoji šansa za trudnoćom.

Manuel

Poštovani!
Između mene i djevojke je došlo do trljanja organa,prije toga je doslo do moga orgazma,ali sam oprao organ nakon toga je ponovno došlo do trljanja organa,pri tome nije doslo do spolnog odnosa.
Djevojka je nevina.I nije doslo do evakuacije na njezin organ.
Da li je moguće da je trudna?
Naglašavam da joj menstruacija kasni jedan dan.

Manuel

Poštovani!
Spolni odnos s djevojkom nisam imao,imali samo trljanje prije kojeg je doslo do moje evakuacije,potom sam oprato organ,nakon nekoliko minuta doslo ponovno je doslo do moje evakuacoje,ali ne po organu djevojike niti po njoj,kao ni prvi puta.Pa me zanima dali je mogla ostati trudna.
Djevojka je nevina,ali menstruacija joj kasni dva dana.
Hvala u naprijed!

Dejan Šakoronja, dr. med.

Nitko nije zatrudnio trljanjem.

Vule98

Pozdrav, devojka i ja smo se trljali polnim organima, i doslo je evakuacije po njenoj vagini, ona je nevina ali imam osecaj da je uslo unutra, i ona je osetila da joj je dole vruce kad sam evakuirao. Da li je moguce da zatrudni i ako joj nije pukao himen?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Trudnoća nije moguća.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Nije moguće.

Kriza

Imao sam peking sa devojkom i ejakulirao sam joj oko vagine. Da li bih trebao da imam razloge za brigu?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Vi ne razlikujete vaginu i stidnicu! Gdje ste ejakulirali ne mogu dokučiti.

Mirjana1357

Nevina sam a sa momkom sam par puta pokusala bez zastite, nisu to ni pokusaji "ulazio" je par cm samo a kada se radilo o "dubljem" ulazenju koristlili smo zastitu. Nikada nije doslo ni blizu ejakulacije uvijek se to desi vani ni blizu vagine. Ciklus mi kasni 5 dana imam li razloga za brigu i da li da uradim test. Uz napomenu da sam pod stresom u zadnje crijeme i izgubila sam na tjelesnoj masi (5kg - visoka sam 167cm a imam 46 kg) hvala unaprijed

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana,
ako nije došlo do ejakulacije u rodnicu mogućnost trudnoće je minimalna. Stres, gubitak na tjelesnoj težini i niska tjelesna masa imaju ulogu u neredovitim menstruacijskim ciklusima. Test na trudnoću nije na odmet radi sigurnosti.

Zilekralj

Postovani,
Devojka i ja smo malopre imali takozvani ''peting'', tacnije dodirivanje polnim organima, posle cega sam ja svrsio po njoj, po stomaku, medjutim malo se slilo dole ka vagini i ona je osetila malo vlaznog, tako da je moguce da je doslo do kontakta sa vaginom, obrisali smo sve i sada se pitamo da li je moguce da ona zatrudni? Inace, nevina je, hvala na odgovoru.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovani,
ukoliko ejakulat nije ušao u rodnicu trudnoća nije moguća. Teoretski postoji šansa da i nevina djevojka zatrudni.

Zilekralj

Da li onda preporucujete upoteebu tablete za dan posle?

Ivo Balenović, dr. med.

Da, radi sigurnosti.