Ginekologija i opstetricija


Da bi mogli slati poruke na forum trebate se prijaviti. Novi korisnici mogu se registrirati ovdje. Molimo vas da prije registracije pročitate Pravila za korištenje foruma.

Broj tema: 11777 | Broj poruka: 85227

Forum nije u funkciji!

No pregled objavljenih poruka Vam pruža veliki broj korisnih informacija iz navedenog područja.


Da li je moguce da nevina djevojka zatrudni ?


Autor Poruka

Ivo Balenović, dr. med.

23.08.2021. 13:40

Vjerojatno se radi o ovulaciji.

mladeq

23.08.2021. 14:40

Postoji li sansa da se radi o trudnoci?

mladeq

23.08.2021. 14:55

S obzirom na sve ono sto sam pisao u prethodnim postovima

Ivo Balenović, dr. med.

23.08.2021. 21:55

Neka napravi test. To je jedini način da se uvjerite.

mladeq

23.08.2021. 21:55

Isjedak nije bio mnogo gust, razstezljiv, providan i bez mirisa

Ivo Balenović, dr. med.

25.08.2021. 00:55

To je ovulacija.

slavica1567

05.09.2021. 12:45

Zdravo, javljam se jer sam uplasena i zabrinuta.Naime decko i ja smo jos pre 2 meseca imali kao neke igrarije, nevina sam devojka mada oboje smo bili skinuti i on je dodirivao svoj polni organ a onda je prstima duboko ulazio u vaginu. Nevina sam himen nikada nije pukao nije bilo krvarenja, ali ja sam uplasena da li je moguce da je mozda njegova sperma mogla da me ostavi trudnom i prstima? Radila sam test 2 meseca posle toga babyrapid trakicu pokazala je odmah negativno. Takodje decko tvrdi da nije bilo sperme na prstima ali ja sumnjam… ne znam da li devojka koja je nevina moze zatrudneti… Nadam se odgovoru happy

Ivo Balenović, dr. med.

06.09.2021. 09:40

Poštovana, test koji ste uradili isključio je trudnoću. Nema razloga za brigu.

slavica1567

07.09.2021. 19:10

Hvala na odgovoru, provericu i uz bHCG jer imam bolove u predelu donjeg dela stomaka i jajnicima…menstruacija je takodje bila slaba i trajala je 5-6 dana

Ivo Balenović, dr. med.

08.09.2021. 11:40

Nema na čemu.

Anonimus986

23.04.2022. 20:45

Pozz prije 7 dana djevojka i ja smo se oralno zadovoljavali ali ja sam nju preko odjece. Nakon toga takodjer ona je mene oralno zadovoljavala ali rukama. Svrsio sam u kondom ali imamo strah da njoj nesto nije bilo ostalo na ruci. Jer je nakon par minuta provjeravala prstima da li ima krvi iz straha da joj nije puko himen prilikom toga kad sam je oralno zadovoljavao jer je ona nevina. Ali nije sto znaci da je jos nevina. I da li da uzmem tablete za dan poslije, i da li bi mogao pokazati test za trudnocu rezultate nakon 7 dana. Samo jos da navedem bila je u plodnim danima.

Ivo Balenović, dr. med.

25.04.2022. 17:15

Poštovani, prema svemu navedenom ne postoji nikakva mogućnost trudnoće.

Milenassss

17.06.2022. 22:55

Dobar dan.
Zanima me,da li je moguća trudnoća ukoliko je djevojka sjedjela momku u krilo okrenuta prema njemu,a pri tom su oboje bili obučeni?
Logično mi je da nije,ali Ipak nenormalno brinem.
Hvala unaprijed.

LazarSiljic

17.10.2022. 00:20

Dobar dan, zanima me da li je moguce da moja devojka zatrudni potencijalno sam dodirnuo njen polni organ mojim dosta pre ejakulacije u njenim plodnim danima, i ona je potencijalnom dodirnula svoj polni organ ovlazenom rukom medjutim nisu bili plodni dani, kasni joj menstruacija 4 dana

Branko129

07.12.2022. 16:25

Postovani, ja i devojka smo pre 10 dana igrali malo, koristio sam zastitu, dolazilo je do trljanja penisa i vagine pri cemju je kondom pukao ali to nisam primjetio, pokusao sam samo 3 4 centimetra dublje ali je bolilo(nevina je), bila je u neplodnim danima , jel postoji sansa da zatrudni, posto sam ejakulirao po krevetu van nje da mozda nije predsjemena tecnost dodirnula rodnicu iako nisam bio u rodnici, trljao sam penis o klitoris, jel postoji sansa za trudnocu, kasni joj 2 dana.