Da li je moguce da nevina djevojka zatrudni ?

Pehovski

Eh citao sam odgovore na vasem forumu o NE zeljenoj trudnoci ali nisam nasao slicnu situaciju, naime imao sam spolni odnos sa svojom djevojke prilikom kojeg je on usao 5 cm ( djevojka je nevina ) nakon 3 - 4 puta osjetio sam nadolazecu spermu i izvadio spolni organ i izasla je sperma eh sad prilikom spolnog odnosa nisam koristio zastitu i to sve jos pogorsava situaciju ja bih vas zamolio da mi odgovorite na pitanje kolika je mogucnost da djevojka ostane trudna sa informacijom da još himen nije probijen ??

Dejan Šakoronja, dr. med.

Poštovani, ako ste sigurni da nije došlo do ejakulacije u rodnici onda je šansa mala. Ako ste bili u rodnici bez obzira na to da li je himen probijen ili nije može doći do trudnoće. Savjetovao bih da djevojka ipak uzme postkoitalnu zaštitu.

radoznao

Postovani,
znam da ste na bezbroj ovakvih pitanja odg ali molim Vas da to ucinite jos jednom!
Moja djevojka i ja smo se prije 10-ak dana malo igrali i moj penis je dodirivao njenu vaginu..
Ona je bila u plodnim danima,a ja sam siguran da u tom trenutku nije doslo ni do kakvog curenja tecnosti iz mog penisa..
da li postoji bilo kakav rizik od trudnoce i sl.ako je slucajno od prije ostalo nesto na mom penisu..molim Vas odg..
lijep pozdrav..hvala !

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne postoji šansa za trudnoćom.

zabrinuto2412

Poštovani, da li je moguće da djevojka zatrudni ako nije imala pravi odnos ni taj put niti ikad prije..došlo je do 'trljanja' spolnih organa, pri čemu je samo glavić penisa bio tu na početku, na površini, nije ulazio..pri tome je došlo do evakulacije ali na leđa,ne po vagini..postoji li veća mogućnost za trudnoćom s obzirom na to da su u pitanju bili plodni dani djevojke i je li mogao imati ikakav utjecaj predejakulat s obzirom da nije bilo 'ulaženja'? Hvala unaprijed

Dejan Šakoronja, dr. med.

Trudnoća nije moguća.

zabrinuto2412

Hvala lijepo. Jasno mi je da spermići ne mogu tako lako doći do ciljanog mjesta,ali kako je penis bio tu kod ulaza strah me zbog mogućnosti utjecaja prejakulata,iako je ejakulacija bila na leđima djevojke.Plodni dani su u pitanju pa se javlja hiljadu nekih misli.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Odgovorio sam vam.

zabrinuto2412

Hvala Vam puno na odgovorima. Izvinjavam se zbog još jednog pitanja..no, malo mi strah ulijeva skroz blaga bol u donjem dijelu leđa i malo,sasvim malo osjetim i jajnike da se javljaju. Prošlo je 4 dana od toga pa me malo strah što osjećam to, a pročitala sam da to mogu biti rani simptomi..Vjerujem da je nemoguće zbog vašeg odgovora,ali kako još nije vrijeme za novu menstruaciju, nije mi jasno zašto to osjećam. Jel moguće da se samo potrefila blaga prehlada pa se odražava na jajnike i leđa? Hvala još jednom i neću Vas više uznemiravati

lamela123

Postovanje! happy
Zadnja menstruacija mi je bila 22. 05. i po mom nekom proracunu sljedeca mi je trebala biti 17. 06.. Medjutim, menstruacija mi kasni.. Zelim napomenuti da me uzasno boli stomak, grudi su mi natecene i bolne, uglavnom, imam sve simptome koje inace imam pred menstruaciju, ali ona ne dolazi.. Sa deckom nemam odnose, dakle nevina sam, ali praktikujemo peting ( dodirivanje polnih organa) .. Zelim napomenuti i to da za vrijeme petinga on izbaci malo sperme ali ne po meni nego sa strane te je obrise, a zatim nastavimo sa dodirivanjem.. Zanima me da li na takav nacin zena moze ostati trudna?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Zabrinuto, odgovorio sam vam.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Lamela nije moguća trudnoća. O uzrocima kašnjenja pročitajte u prijašnjim postevima koji govore o tome.

ZeroElvir

Poštovani, da li je moguće da djevojka zatrudni ako nije imala pravi odnos ni taj put niti ikad prije..došlo je do 'trljanja' spolnih organa , pri čemu je samo glavić penisa bio tu na početku, na površini, nije ulazio..pri tome nije doslo do evakulacije nikako samo sto su bili u dodiru nasi spolni organi (nevini smo oboje prvi put nam je pa je boli stomak zabrinuo sam se da nije trudna )postoji li veća mogućnost za trudnoćom i je li mogao imati ikakav utjecaj predejakulat s obzirom da nije bilo 'ulaženja'?

Hvala unaprijed !!!!!!!!

Dejan Šakoronja, dr. med.

Trudnoća nije moguća na ovaj način. Vama savjetujem edukaciju.

PameLaa Osk

Postovanje!
Molim vas recite mi jeli moguce da zatrudnim nevina, ako je samo moj spolni organ bio na penisu i radilo trljanje, da li imam razloga za brigu? Hvala unaprijed.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Od trljanja nitko nije ostao trudan. Savjetujem vam edukaciju.

PameLaa Osk

A sto je edukacija?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ono što vama fali kad postavljate ovakva pitanja. LP.

maramaramara2

Imam jedno pitanje, nisam do sada imala odnose ali sam par puta pokusavala ali zbog bola do toga nije doslo, ako dodje do ejakulacije van i decko obrise svoj organ i nakon sat vremena pokusamo ponovo jel moze doci do trudnoce? Inace ni taj drugi put nije bilo odnosa samo pokusaj? Unapred hvala

Dejan Šakoronja, dr. med.

Od pokušaja ne može.