Da li je moguce da nevina djevojka zatrudni ?

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovani, prema onome što ste naveli ne postoji mogućnost trudnoće.

Bungilo

Dobro vece, devojka je nevina i pokusali smo da imamo odnos, pre nego sto je polni organ usao iz penisa je izasla tecnost nije sperma, ocistio sam i tad smo pokusali da udje penis ali usao je nekih 5-6cm niti je bilo sperme niti staa, da li devojka moze da zatrudni?

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovani, prema navedenom ne postoji mogućnost trudnoće.

Vinko_1997

Bok,ja i djevojka nismo imali spolne odnose,doslo je jedino do trljanja spolovila po njenom stražnjicom,i kad je doslo vrijeme za ejakulaciju,ejakulirao sam po njenim tangama(sa strane polovila) zanima me dali je moguce da zatrudni,hvala

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovani, na taj način nije moguća trudnoća.

nebaneba99

Postovani, Devojka i ja smo praktikovali dodirivanje polnih organa posto je ona jos uvek nevina i jos uvek je strah da idemo dublje.
Nakon toga sam ejakulirao (ne po njoj), nisam obrisao penis, vratio ga u gace, nakon 40 min smo se opet dodirivali polnim organima.
Da li postoji mogucnost za trudnocom?

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovani, na opisani način ne postoji mogućnost trudnoće.

Radomir

Dobar dan,
Naime, sa devojkom sam imao odnose i koristio sam zastitu. Doslo je do ejakulacije, izvadio sam sve normalno, koliko sam video, spermatozoida nije bilo u njoj. Medjutim, ona je nevina, bilo je neko 'minimalno' ulazenje mog polnog organa. Da li je moguca trudnoca? Ciklus kasni vec 3 dana
Hvala unapred happy

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovani, prema onome što ste naveli ne postoji mogućnost trudnoće.

Miki248

Dobar dan
Ja i moja cura smo imali peting i ona je spermu sa ruke obrisala vlaznom maramicom(mala kolicina sperme se nalazila na vlaznoj maramici)i onda je slucajno sa tom istom vlaznom maramicom obrisala svoj polni organ ali samo po povrsini, i nije sigurna da li je tom istom stranom dje se nalazilo malo sperme.Djevojka nikad nije imala te seksualne aktivnosti(nevina je).Pritom ima neredovnu menstruaciju(zadnju imala u septembru)a ovo se dogodilo pre 2 dana.Molim vas recite mi ima li mogucnosti da djevojka ostane trudna?

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovani, ne postoji mogućnost da bi na taj način došlo do trudnoće.

Paja01

Zanima me jedna stvar.
Inace maloljetna sam i imam vrlo stroge roditelje, uz to sam nevina.
Mjesecnicu zadnju sam dobila 5.12.2019. i mjesecnice su relativno redovite. Nemam pravilo da dolaze svakih 28 dana ili naprimjer 35 dana, ali uredno dodu svaki mjesec.
26.12.2019. decko je spavao kod mene i naši spolni organi su se dodirivali nakon čega je on svršio meni po trbuhu. Bijela sperma je završila u mojoj kosi, a ona prozirna koju je ispustio iz sebe u isto vrijeme je zavrsila na mojem trbuhu. Imala sam donje rublje na sebi. Odmah je sve pobrisao sa maramicom i istusirala sam se nakon cega je i on sa gelom za dezinfekciju ruku dezenficirao svoj spolni organ i svoje ruke. Nakon toga smo imali opet oralni seks i opet smo se trljali spolnim organima, ali bez donjeg rublja na sebi. Danas (2.1.2020.) me uzasno boli trbuh, imam napadaje panike, cijeli dan sam na ovom forumu i stresiram se. Takoder osjecam bol u rodnici koju osjecam cesto prije menstruacije i pojavio mi se malo bijeli iscjedak na donjem rublju. Mjesecnica bi mi uskoro trebala doci. Postoji li mogucnost da sam trudna?

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, prema navedenom ne postoji nikakva mogućnost trudnoće. Osim toga bili su neplodni dani. Pričekajte menstruaciju.

Kaća1111

Pozdrav. Imam 21 godinu. Nevina sam. Naime, sa deckom sam praktikovala dodirivanje polnim organima. Svrsio je po meni. Zanima me da li postoji mogucnost da sam trudna? To se dogodilo prije nekih 20.tak dana. Od tada sam imala menstruaciju sasvim normalno. Ali sam dobila nekoliko kilograma, donji dio stomaka mi je narastao pa imam strah...
Unaprijed, hvala na odgovoru.

Ivo Balenović, dr. med.

Na taj način ne postoji mogućnost trudnoće. Menstruacija je tome dokaz.

Pozdrav,
Nedavno sam sa deckom imala peting (dodirivali su nam se spolni organi, "trljali"blunk, naime on je svrsio, izbacio spermu na vaginu (tacnije cijelo podrucje stidnice), osjetila sam toplinu u tom podrucju. Nakon toga sam imala menstruaciju u trajanju 3-4 dana, inace traje duze, da li je to bila lazna menstruacija ili prava? Kolika je mogucnost da je doslo do trudnoce? Lp

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, to je bila prava menstruacija i ne postoji mogućnost trudnoće.

Marija435

Pozdrav
Moze li se ostati trudan od trljanja spolnim organima nakon kojeg se dogodila ejakulacija sa strane s tim da je bilo ejakulacije prije odnosa i bili su plodni dani?

Ivo Balenović, dr. med.

Na taj način nije moguća trudnoća.

Emyyy11

Decko i ja smo imali peting prije nekoliko dana. Dodirivali su nam se organi na neko kraće vrijeme, do ejakulacije nije došlo. Imam bolove u stomaku i ponekad mucninu a menstruacija još nije blizu, pa me zanima da li je moguća trudnoća ?
Lijep pozdrav.