Da li je moguce da nevina djevojka zatrudni ?

Mirkan

Postovanje!
Djevojci je prvi put, te smo pokusavali seks, bez zastite. Vise puta sam pokusao probiti himen, ali nisam uspio, jer prejaka bol ju je svaki put sprjecila. Nisam ejakulirao u njenu vaginu, niti je bilo znakova probijanja himena. Da li mi mozete dati odgovor na pitanje, da li je moguce da je od tih pokusaja djevojka zatrudni, uz napomenu da za vrijeme tih pokusaja nije bilo ejakulacije?
Hvala unaprjed!

Dejan Šakoronja, dr. med.

Neće doći do trudnoće. Ne trebate brinuti.

95Kalu

Bio sam sa devojkom, oboje smo nevini, ima elastican himen, usao sam duboko u nju, ali ju je kasnije bolelo, nije bilo ejakulacije u nju. Radili smo to mozda 10ak minuta. Zanima me da li je moguće da zatrudni, a himen nije probusen. Hvala

Dejan Šakoronja, dr. med.

Trudnoća nema veze s himenom. Ako niste ejakulirali u rodnici onda neće doći do trudnoće.

Tanjatanja

Poštovani,
imala sam peting sa deckom 09.02.2016, pri cemu je on svrsio ali je sperma bila pomesana sa uljem.Deset do petnaest minuta kasnije,njegov organ je dosao u kontakt sa vaginom ali samo sa spoljasnje strane(nevina sam) i nismo imali seks.Ovo se desilo sve na poslednji dan mog menstrualnog ciklusa(poceo je 3.2 -9.2).Sutradan(17h kasnije) popila sam pilulu za dan posle.Nedelju dana kasnije (16.2.) sam dobila jako slabo krvarenje koje je trajalo 1-2 dana,ali sam procitala da je to normalno nakon uzimanja te pilule. Sledecu menstruaciju dobila sam 18.3. i trajala je uobicajen broj dana i nisam primetila nista neuobicajeno sto se tice nje(knpr. da je obilnija ili tamnija itd..).Nedelju dana po zavrsetku menstruacija(30.3) ja sam uzela test za trudnocu i bio je negativan.U aprilu sam menstruaciju dobila (21.4.) i nije bilo opet nikakvih odstupanja od uobicajenog.Da li je moguce da sam trudna?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Prema opisanom sasvim sigurno je da niste trudna.

Fico2727

Poštovanje
Juče sam devojci koja je nevina prvo mojim polnim organom probao da probijem ali nije išlo zbog jakih bolova koje je imala, zatim sam prstom ubacivao ali nije išao do kraja takođe zbog polova, i tako je ostalo za sledeći put, međutim posle je došlo do evakulacije po njenoj zadnjici, i krenulo je da se sliva prema njenom polnom organu, ali odmah sam obrisao i nije stiglo dole. I da je došlo u dodir sa njenim polnim organom da li postoji šansa da zatrudni ako je odmah obrisano

Dejan Šakoronja, dr. med.

Prema opisanom neće doći do trudnoće.

suzi1

Postovani,
Prije postavljenog pitanja hvala Vam unaprijed na odgovoru i razumjevanju.
Posljednju menstruaciju imala sam 18.6, a prije te 21.5.
Sinoc sam se s deckom malo "opustila" te smo oboje ostali u donjem rublju, ja jos u tankim najlonkama, te smo upraznjavali "seks preko odjece", tj.njegov spolni organ dodirivao je moj al preko rublj, te me zadovoljavao rukama ispod rublja.
Da napomenem tek je nakon sat vremena svrsio, te nakon toga nismo imali vise dodira sa spolnim org.
Da li postoji ikakva mogucnost trudnoce u ovom slucaju?

Lijep pozdrav!

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne postoji šansa za trudnoćom.

aleksa39

Molim vas treba mi pomoc,devojka i ja smo imali sex,koristili smo zastitu,medjutim doslo je do ejakulacije na njena ledja i video sam da se sliva prema vagini,nisam siguran da je uslo,al obrisali smo najpre prstom a onda maramicama vlaznim,ipak odlucili smo da popije pilulu za jutro posle,popila je nakon 16 sati ujutru,za oko 20 sati u toku novi imala je krvarenje,citao sam da ako je braon znaci da je trudna,al u njenom slucaju nije,sad dal postoji sansa da je trudna i posle svega,i da li pilula moze naskoditi sa obzirom da oboje imamo 16

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne radi se o trudnoći, ne brinite.

aleksa39

Izvinite sto opet pitam,samo oboma nam prvi put,pa ako biste mi mogli objasniti zasto krvari,i da li je pilula bila neophodna

Dejan Šakoronja, dr. med.

Krvarenje je od pilule za dan poslije. Po meni nije trebala uzeti pilulu za dan poslije.

aleksa39

Devojka je dobila menstruaciju dan,dva ranije nego sto je trebala,pre toga popila je pilulu za dan posle kao sto sam prethodno rekao,sad jako je boli stomak sto nije za nju tipicno,ona kaze da je prehladila jajnike,al eto paranoican sam pa molim da mi objasnite,dal bi to moglo zbog pilule,i dal postoji sansa za trudnocom posto je dobila,hvala unapred

Dejan Šakoronja, dr. med.

Nema veze s pilulom. Dobila je menstruaciju i smetnje koje ima su povezane s menstruacijom.

dejan84

Molim za savet naime oboje imamo 16 god,i pokusali smo sex bez zastite drugog dana ciklusa,da li postoji sansa za trudnocom ako nisam svrsio i to je trajalo jako malo mozda tridesetak sekundi onda smo uzeli kondom,i pre toga temeljno sam se obrisao,hvala unapred

Dejan Šakoronja, dr. med.

Prema opisanom neće doći do trudnoće.

hajduk1911

Poštovani!
Djevojki mi kasne stvari 2 dana, prakticiramo peting svakim našim izlaskom. Ona je jos nevina, znaci samo je zadovoljavam sa prstima. Jel postoji ikakav mogucnost da sam unio s prstima sa svojih gaca ljubavnu vodicu, pa da ona ostane trudna. Oboje smo u strahu, jer joj stvari nisu nikad bile redovite uvijek bi dolazile puno ranije, a sad odjednom joj kasne. Kako ona govori nema nikakvih naznaka da ce doci (bol u trbuhu, natekle grudi...), samo je zadnja dva dana uzasno boli glava.
Unaprijed zahvaljujem na odgovoru.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Trudnoća svakako nije moguća u opisanoj situaciji.