Da li je moguce da nevina djevojka zatrudni ?

veomazabrinuta222

Ovako: oralno sam zadovoljavala momka nakon čega je on svršio. Vratio ga je u gaće i pantalone i 10 minuta nakon toga ga je ponovo izvadio jer smo želeli da probamo pravi odnos. Pre nego što ga je stavio na moju vaginu ponovo sam ga stavila u usta. Nakon toga je ušao oko 4/5 cm u mene i nije svršio. Da li postoji mogućnost da sam zatrudnela?

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana,
postoji samo teoretska mogućnost trudnoće i to ako ste tada imali plodne dane.

nai_1

Postovanje..
Citam danima po forumu, sve i svasta..
Pa sam se odlucila da i ja pitam,
a da cete mi Vi odgovoriti na najbolji nacin.
Strasno sam nervozna i muci me.
Zadnju menstruaciju sam imala 07.04. i trajala je 5-6 dana. Onako, normalno sve. Međutim, danas je 09.05. I ja jos nisam dobila.. Nikada nisam imala spolni odnos, tj nevina sam..
Da napomenem da sam sa deckom, sa kojim sam godinama u vezi, samo imala peting..tj. Dodirivali su nam se spolni organi, "trljali" smo se. Nista drugo. I na tome je svaki put ostalo.
Pa me zanima, jel moguce tako doci do trudnoce? Svaki put kad je "on" bio pri kraju, izvadio bi ga, i zavrsio..
I svaki put posle toga bih se odmah "oprala, obrisala"...
Mene malo bole grudi, i stomak ili sam to sebi umislila, jer jedva cekam da stigne..
Molim Vas da mi odgovorite..
Hvala unaprijed..

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana,
ukoliko ejakulat nije dospio u rodnicu trudnoće nije moguća.

nai_1

Mi smo sigurni da nije.. Ali ja jos nisam dobila.. Strasno, strasno sam nervozna.. Jutros sam radila test, pokazao je negativno (ako sam dobro odradila)(gravignost mini).. Pa ne znam koliko je pouzdan? Imam neke grceve u stomaku, i neki vodenast prozirni iscjedak (malo skroz).. I po malo me grudi bole.. Da li bi to ukazivalo menstruaciju na skoru? Do sada mi je menstruacija samo 2-3 puta kasnila.. Ne znam do cega je..
Hvala Vam..

Ivo Balenović, dr. med.

To su najvjerojatnije simptomi PMS-a. Testovi su pouzdani preko 99%. Menstruacija će doći.

mozdauplasena

Ukoliko decko svrsi, obrise vlaznim maramicama i nakon par minuta ponovo udje par centimetara u devojku, a devojka je pritom nevina, da li moze doci do trudnoce? Da li je potrebno da se uzme pilula za dan posle?

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, ukoliko je na i u penisu ostalo ejakulata moguća je trudnoća.

magarac

Postovani!!Imam pitanje za vas ako možete da mi odg djevojka i ja smo imali sexs u anus i zatim prilikom svršavanja njoj je malo otišlo po anusu i vagini,djevojka je nevina i nikad do sad nismo imali sexs u vaginu,pa me brine može li se zatrudnjeti.hvala vam

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovani, šanse za trudnoću su samo teoretske, gotovo nikakve.

magarac

Znači nema razloga za zabrinutost,nema šanse da je zatrudnjela??Pritom kad je otišlo malo po vagini i anusu odmah smo to obrisali,moze još jedno pitanje kad menstruacija prodze kako treba normalno dali poslje toga ima razloga za zabrinutost,izvinte ako sam vam loše objasnio, hvala vam puno doktore

Ivo Balenović, dr. med.

Menstruacija će biti siguran pokazatelj da do trudnoće nije došlo.

mare2808

Poštovani,
molim Vas da mi odgovorite ,
devojka me je zadovoljavala i nakon ejakulacije na penisu je bilo sperme i nakon minut njena vagina je trljala moj penis da li postoji sansa za trudnocom ?
Da li postoji sansa od trudnoce od samo dodirivanja penisa i vagine a devojka je nevina pritom i u slucaju da je bilo sperme i ne molim Vas da mi odgovorite.
Hvala

S postovanjem

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, mogućnost da na taj način dođe do trudnoće je vrlo mala, ali ipak postoji.

Booster123

Postovani, ja i devojka smo pre par sati se igrali malo, dolazilo je do trljanja penisa i vagine, i par puta sam ubacio vrh penisa ali nisam jos hteo zato sto ju je bolelo(nevina je), i posle toga sam joj svrsio po stomaku blize kuku, jel postoji sansa da zatrudni, posto sam cuo da semena tecnost moze da utice na trudnocu pa se plasim da nisam mozda imao semenu tecnost na penisu kad sam ga ubacio, jel postoji sansa za trudnocu i jel potrebno da popije pilulu za dan posle, hvala vam unapred na odgovoru...

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovani, prema navedenom ne postoji nikakva šansa za trudnoću.

Daki626

Postovani
Devojka i ja smo imali odnose,nije osetila da joj je probijen himen,vrv je elastican, imala je velike bolove i doslo je do ejakulacije u vaginu slucajno,i bilo je vrlo malo tecnosti na njoj nista i vrlo malo na penisu da li je moguce da ce ostati trudna? i kako ta trudnoca odmah da se spreci ako je moguce bez posledica

Daki626

Cak moguce da nije bilo svrsavanja jer nista nisam osetio i da je to bila njena sekret jer je bila povecana ovih dana
Molim vas sto pre odgovor
hvala unapred

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovani, ukoliko je došlo do ejakulacije postoji mogućnost trudnoće, bez obzira na himen. Savjetujem tabletu za dan poslije.

Lovro91

Lijep pozdrav
Zanima me da li je moguce da cura ostane trudna ako smo imali spolni odnos posljednjeg dana plodnih dana s tim da je cura jos nevina. Ovaj put smo se malo zanijeli te nismo koristili zastitu ali samo mozda prvih 10-ak min u pauzama s tim da je penis nije isao do kraja jer je ju je previse bolilo mozda par cm.U takvom odnosu nisam svrsio tek poslje daleko od nje.
Hvalaa unaprijed!