implantacijsko krvarenje

Dejan Šakoronja, dr. med.

Prema opisanom ne mogu znati. Vjerovatno disfunkcija žutog tijela i probojno krvarenje pred menstruaciju.
Pratite dalje simptome i po potrebi se javite na uzv pregled.

tama74

hvala puno happy

Dejan Šakoronja, dr. med.

Molim.

marabeki

Poštovani! Moji ciklusi su na 28 dana. 25.7 je očekivana menstruacija, međutim 2-3 dana ranije pojavio mi se braonkast iscedak, sa ugrušcima, sve znatno slabije nego tokom ciklusa. Da napomenem da su moji ciklusi bolni i obilni, da ovaj nije ni nalik tome. Tokom noći skoro ništa, preko dana na dnevnom ulošku primećujem rozikastu tečnost, poput razvodnjene krvi, vrlo malo ili uopšte. Imala sam nezaštićen odnos u vreme plodnih dana, ali je bio prekinut. Test je rekao NE. I još što je važno da napomenem je da imam miom, koji je na poslednjoj kontroli (pre god dana) bio milimetarski. Da li ipak može biti trudnoća? Svakako ću otići kod lekara u ponedeljak, ali 2 dana je mnogo za brigu, te Vas molim za odgovor! Hvala unapred!

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne radi se o trudnoći prema opisanom.

studenticaana

Poštovani, ovakva je situacija, zadnju mjesecnicu sam imala 22.10., a spolni odnos 7.11. u vrijeme plodnih dana (prekinuti snosaj) i jako me strah trudnoce sad danas 21.10., 30-i dan ciklusa sam napravila test i bio je negativan i za otplike 2 sata sam primjetila smedji iscjedak, nekad blago narancast, blaga bol u stomaku, ali mnogo slabije nego inace. Radi li se o imlatacijskom krvarenju ili je rijec o cudnoj mjesecnici? Unaprijed hvala!

Dejan Šakoronja, dr. med.

Prema opisanom mislim da je to znak nadolazeće menstruacije.

Sensa77

Postovani,
27.11.2015. imala sam transfer dvije blastociste. Jucer, 04.12. Nakon mokrenja na toaletnom papiru pojavio se smeckasti iscjedak, odnosno ne znam bih li to uopce mogla nazvati iscjetkom. Nakon toga tijekom cijeloga dana nakon mokrenja, na toaletnom papiru su bili ruzicasti tragovi. Ubjednom trenutku pojavio se i komadic zgrusne krvi velicine rize. Jutros tog ruzicastov traga u dva navrata nije bilo, pa se onda opet pojavi i tako u krug. Ocekivana menstruacija je 12.12., a betu bih trebala vaditi 10.12. Kolika je vjerojatnost da bi to moglo biti implantacijsko krvarenje?
Hvala na odgovoru.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Šansa svakako postoji. Nadamo se pozitivnoj beti.

Refil

Molim odgovor ..
znaci situacija je bila kao i opisana komak se sredi nakon ejakuliranja i nakon 10 minuta stupi u odnos s djevojokom gdje nema penetracije do kraja nego samo vrhom i po povrisni .
Prvi dan kada je dobila bio je 8.11 odnos je bio 4.12 a novu je dobila 13.12 i dobila ju je i kaze da je osjecala toliki pritisak da je morala povratitii krvarila je a navecer je rekla da je primjetila kako joj je menga cudna to jest svjetlija . Zanima nas da li je to moguce implatancijsko krvarenje ?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Prema opisanom radi se o menstruaciji.

Mery10

Postovani.,
Proslu mens sam imala 25.11....imala sam nezasticeni spolni odnos ( prekinuti snosaj ) 7.12. i 17.12....jucer ujutru mi se prvo pojavio ko svjetlosmedi iscjedak a pri brisanju sam primjetila ko roskastu krv...danas vec toga nema...s tim da me stomak muci ima vec 3 dana...da li se radi o impl krvarenju ili samo nadolazecoj mens...koja bi trebala doci do 23.12...jer imam neredovite cikluse... Lp

nada25

Postovani imala punkciju 7.12 a trasfer 10.12 transfer3 dnevnih embria a sinoc sam primjetila smeckasti iscjedak par tockica danas malo vise s time da uzimam utrogestan 3 puta po 100mg,pa me zanima moze li to biti inplatacijsko krvarenje?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Nada, to može biti implantacija premda nije siguran znak.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Mery ako nije bilo ejakulacije neće doći do trudnoće. U ostalim okolnostima šansa postoji.

Mery10

Postovani doc.,
Da se nadovezem na svoj prethodni post...evo ja sam ipak dobila urednu mens...pa da li sad sa sigurnoscu da isklj trudnocu ? I da Vas pitam da li sam to blago krvarenje u sub mogla dobiti zbog neke upale i sl...il je to ipak bilo samo neki rani pokazatelj mensa ? :/ hvala jos jednom na odg. Lp.

Dejan Šakoronja, dr. med.

To je bio predznak nadolazeće menstruacije.

t.a.r.a.

Postovani,
imala bih jedno pitanje. Naime, 06.12. sam dobila menstruaciju..ciklus mi traje 27,28 dana..21.12. sam imala odnos s prekinutim snosajem gdje postoji mogucnost da je partneru 'pobjeglo' i prije.Menstruaciju sam dobila 01.01. ali sam uocila razlike, slabije krvarenje nego inace, vecinom samo kad se brisem, svjetlije je boje i nema nikakvih ugrusaka. 03.01. navecer je to vec prestalo i ja sam 04.01. napravila test koji je bio negativan, ali mi se u vecernjim satima ponovno pojavilo to slabasno krvarenje. Dal je moguce da se radi o implantacijskom krvarenju i kad bi trebala ponoviti test? Da napomenem grudi su me bolile 31.12 i 01.01. lagane mucnine imam i cudan okus u istima, dali postoji mogucnost da su to vec simptomi ili ja to zbog panike umisljam? Hvala puno na odgovoru

redrose1

Poštovani,

Imam 23 godine i menstruacije koje nekad znaju kasniti i po tjedan dana. Zadnji spolni odnos sam imala sa dugogodišnjim partnerom prije otprilike mjesec i pol dana.

Ovaj mjesec mi je mjesečnica kasnila 10 dana, i kad se konačno pojavila primjetila sam da nešto nije u redu. Imam smeđi iscjedak, sa sitnim ugrušcima već 7 dana. Intenzitet krvarenja je više nego neznatan, crvena krv se pojavila samo jedan dan, a i tad je krvarenje bilo minimalno. Nemam nikakvih smetnji, bolova, ni simptoma, ne pijem pilule i pretpostavljam da nije riječ o implantacijskom krvarenju, ali sam se obratila Vama u nadi da ćete mi reći što napraviti po pitanju ove situacije i ima li razloga za brigu. Također, može li ova stanka u spolnoj aktivnosti biti uzrok ovome?

Unaprijed puno hvala!

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne radi se o trudnoći ako je test negativan. Kad stane "krvarenje" ponovite za svaki slučaj test na trudnoću.