Mogućnost trudnoće?

Malaai1234

Postovani puno Vam se zahvaljujem na strpljenju i na odgovoru. Najverovatnije sam dobila u nervozu crijeva jer sam zabrinuta.
Ali kada obavljem veliku nuzdu malo mi se ranica povrijedi pa opet malo prokrvari. Nadam se da ce za koji dan sve biti u redu.
Blaga bol u jajniku je prestala, sad imam osjecaj u donjem djelu trbuha kao i inace 2 -3 dana prije nego trebam dobiti.
Hvala jos jednom na pomoci i strpljenju.

Ivo Balenović, dr. med.

Nema na čemu. Na ozlijeđeno mjesto možete staviti obloge od kamilice.

Malaai1234

Ispricavam se sto sam ovoliko ajde da kazem naporna, ali samo sam zabrinuta. Jos samo jedno pitanje, danas 3 dan od odnosa pojavio mi se smeckasti iscjedak. Zanima me je li to zbog toga sto su mozda nastale male povrede vagine pa se ona sama cisti ili je mozda menstruacija uranila? Nema krvi, samo taj iscjedak.
Zahvaljujem se jos jednom.

Ivo Balenović, dr. med.

Nemoguće je bez pregleda reći o čemu se radi, ali najvjerojatnije je početak menstruacije.

Malaai1234

Postovani, smeckasti iscjedak je prestao. Tako da je najverovatnije bilo samociscenje vagine. Hvala puno na pomoci.

Ichbin

Postovani. Prosli ciklus nisam pravila pauzu, tako da sam yasmin pila dva mjeseca bez prekida. Nije to uvijek bilo tacmo na vrijeme, ali nikada vise od 2.3h odstupanja. Za to vrijeme sam normalno imala odnose sa ejakulacijom. U subotu sam zaboravila popiti tabletu pa sam je uzela 11h kasnije, u nedjelju sam na vrijeme i potom sam napravila pauzu. Danas je 4 dan pauze a ja jos uvijek nisam dobila. Uvijek bih dobila 2.3 dan pauze. I menstruacije bi bile normalne, trajale 6 dana i nisu bile oskudne, a ni obilne. Postoji li mogucnost trudnoce u ovom slucaju?

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, prema navedenom trudnoća ne bi trebala biti uzrok izostanka menstruacije. Za svaki slučaj uradite test.

M@lenaaa

Postovani, zanima me da li je moguca trudnoca ako je odnos bio nezasticen 18-tog dana ciklusa bez ejakulacije unutar vagine, vec kada je momak osjetio da treba ejakulirati izvadio ga je i pola minute-minut se rucno zadovoljavao i tek onda ejakulirao ali ni blizu vagine (meni u usta. Znam da oralnim seksom ne moze doci do trudnoce. Ciklusi su mi redovni svaki 26-28 dana. Imam li razloga za brigu?

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, trudnoća nije moguća.

adr1999

Zadnju menstruaciju sam imala 29.09, a zasticen odnos sam imala 20.10. Postoji ni mogucnost trudnoce?

natbi12

Postovani,e ovako imam bebicu od 6 mj. iskljucivo dojena ... 25.8 sam ajmo rec dobila menstruaciju (krv) skroz slabo cisto onako dok se obrisem da bi 26.8 to i zavrsilo . Prvu pravu menstruaciju sam dobila 6.10 i trajala mi je do 11.10 ... imali smo nezasticen odnos 11.10 i 13.10 .... ja sad osjecam neke cudne pojave ili sam si pak umislila ...da li je moguce da su po ovim izracunima bili plodni dani ji kako se to krece poslije iskljucivo dojenja koje je naglo prestalo ? .... Da li je moguce da sam trudna i kad bi mi trebala doci nova menstruacija . Radila sam vec 2-3 testa ali sve je pokazano negativno s tim da ni ne znam kad bi mi trebala doci menstruacija znaci radila sam ih nasumice . Molim vas za odgovor !?

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana adr1999, odnos je bio u vrijeme neplodnih dana, a budući da je još k tome bio i zaštićen, ne postoji mogućnost trudnoće.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, dokle god dojite menstruacijski ciklusi mogu biti neredoviti. Test na trudnoću pokazuje rezultat s gotovo 100% točnošću otprilike 2 tjedna nakon odnosa, tako da se kod Vas ne radi o trudnoći.

natbi12

Znaci.... 13.10 smo imali nezasticen odnos sto je bilo 2 dana poslije menstruacije koja je trajala 5 dana ... nova nadolazeca menstruacija bi trebala biti navodno 3.11(prestala dojiti prije 20 tak dana ) ...medutim nije dosla ....te sam 4.11 napravila kucni test gdje je pokazalo da nisam trudna a radila sam i prije dva testa i oba pokazala negativno ...jel moguce da test nije valjan ili bih trebala sacekati jos koji dan da ga ponovim ? Po vasem misljenju da li je moglo dovi do trudnoce ?

Ivo Balenović, dr. med.

Budući da je test urađen tri tjedna nakon odnosa on je 100% točan.

Kefi

Pozdrav, 2.11 sam imao prvi ali bas prvi odnos sa devojkom ( naravno sa kondomom) i nekoliko sekundi nakon sto sam svrsio sam nastavio sa odnosom. Posle vec nisam mogao jer je doslo do spustanja. Zanima me da li je moguce da zatrudni bas zbog tog spustanja i zbog moguceg lufta. Inace dobija mentsruaciju negde pocetkom meseca

Postovanje!Poslednju menstruaciju sam imala 9.10. I sada sam trebala dobiti 4.11.,ali nisam.Nikada nisam imala kasnjenje,uvijek na 26 dan sam dobijala..Imam jako osjetljive i bolne dojke.Sada me zanima da li bi mogla biti trudnoca u pitanju i kada je najbolje da uradim test za trudnocu?Bila bih jako srecna da je trudnoca pa mi da je znati sto prije dok ne odem ginekologu happy .Hvala puno

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, prema navedenom moguće da se radi o trudnoći. Možete uraditi test, najbolje s prvim jutarnjim urinom.

Ars22

Poštovani, zadnju menstruaciju sam trebala dobiti 9.10.ali nisam. Kasni mi vec mjesec dana. Imala sam nezaštićen odnos 6.10. ali decko nije svršio u mene vec izvan. 19. i 24.10 sam napravila test za trudnocu (oba negativna. Međutim nikakve simptome PMSa nisam imala. Drugi odnos (isto tako nezasticen) sam imala 27.10. 6.11 sam ponovno napravila test koji također pokazuje negativno. Ja i dalje nemam nikakve simptome PMSa. Mislite li da se radi o trudnoći?

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, ako su testovi negativni, onda se ne radi o trudnoći. Javite se liječniku da se ustanovi razlog tolikog kašnjenja menstruacije.

Nazad
1 ... 29 30 31 32 33 34 ... 36
Naprijed