Mogućnost trudnoće?

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, ako je odnos bio zaštićen ne postoji mogućnost trudnoće. Ipak, savjetujem da uradite test.

Kenshiro

Postovani
Zadnju menstruaciju sam imala 30.3. trajala je 4 dana, inace imam po 6 dana. S partnerom radimo na tom da zatrudnim te smo imali redovne odnose. Iduca menstruacija po kalendaru nek bi nastupila 2.5. ali vec tri dana imam oskidno krvarenje. Prvo je bilo roskasto danas pa je normalno crveno. Izrazito malo krvi je kad se pomokrim, a jajnici me bole kao kad imam menstruaciju. Takodjer slabost, glavobolj, mucnina te povisana tjelesna temperatura (37.1-2.)
Testove sam naravno pravila i negativni su. Zanima me dali je moguca trudnoca ili je tako oskudna menstruacija dosla prije. Ginekologinja me trenutno ne moze primiti sve do 6 mjeseca.

Jopa33

Poštovani
Zanima me dali postoji mogućnost trudnoće u mom slučaju. Ovako
Pila sam pilule 5godina jedne i u 12mj sam prešla na druge koje mi nisu odgovarali jer sam krvarila po 2/3tjedna i prestala sma in pit 27.3.
Mengu sam dobila 21.3 i trajala je do 2.4 i onda 4.4 smo imali nezaštićen odnos sa ejakulacijom u mene i sad sam ponovno dobila mengu 18.4 i trajala je samo 3dana.
I po mom kalendaru što imam na mobiteli 4.4 je bio jako plodan dan i sad mene zanima dali postoji mogućnost trudnoće iako je menga bila poslije? Idem sad 2.5 ginekologu ali vjerujem sa on ne može još ništa vidjet jer je to rano. Ili se varam?

cp128

Pozdrav! Pijem claxi vec 2 godine, ovaj mjesec sam stalno bila u zurbi i nekad ih nisam pila na vrijeme, znaci od pola sata do sat kasnije nego sam trebala. Zadnja menstruacija je bila 27.3., imam nezasticne odnose s partnerom. Imam li razloga za brigu posto nisam bila tocna s tabletama?

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana Kenshiro, savjetujem da ponovite test.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana Jopa33, prema navedenome, trudnoća je isključena.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana cp128, nema razloga za brigu. Toliko mala odstupanja ne utječu na učinkovitost kontraceptiva.

anonimno2

Poštovani,
Momak i ja smo imali dva puta zaštćene odnose i oba puta bez ejakulacije (04.05. i 10.05.).Zanima me da li je u tom slučaju moguća trudnoca ili kolika je mogućnost uopšte?
Ono što me navelo na brigu jeste bol pri dodiru grudi koji inace nemam.Čitala sam da to mogu biti rani simptomi trudnoće,nakon ovulacije ili prije menstruacije,koju bih trebala dobiti za 10ak dana.
Hvala unapred