Mogucnost trudnoce?

zabrinutasamjako

Ovako, dugo sam u vezi sa jednim momkom, desilo se slucajno da imamo odnose, prvi put ( i meni i njemu, bez kondoma). Nije ejakulirao nikako, ni prije ni poslije odnosa.. Odnosi nisu trajali dugo,ali me strah kolike su mogucnosti da se zatrudni od tekucine. Veliki pozdrav.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Odgovorio sam vam.

M1sA

Dakle doktore, jos jednom se izvinjavam, ako uopste nisam ulazio u nju ni milimetar svojim penisom, ali ona mi je pomogla pri masturbaciji, posle nekoliko minuta istim tim prstima je sebe nadrazivala, mislim da je bilo malo sperme na prstima, jer je moguce tako, LP.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Nije.

M1sA

Hvalaa puno najbolji doktore happy))

A ako je ona tu tecnost prenela u vaginu..?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Teoretski moguće ali u praksi rijetko.

M1sA

Hvala doktore, javljam vam kada bude dobila menstruaciju, trebalo bi sledeci tjedan.

panicarka88888888

Velik pozdrav
..imam 18 godina..imam ne redovan ciklus..nekad dva tri dana kasni nekad urani..zadnji put sam mjesecnicu imala 6.10 ..a spolne odnose prvi put s deckom 2.11..koristili smo kondom i trajalo je vrlo kratko niti minutu jer je kondom spao pa smo prestali..odnos smo ponovili 9.11 i sutra dan sam imala neki smedi iscjedak i tako dva dana..kasni mi mjesecnica poprilicno..jako me strah i zanima me kolika je mogucnost trudnoce..unaprijed hvala

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne radi se o trudnoći. Pričekajte menstruaciju koji dan.

M1sA

Poštovani doktore, zamolio bih vas za jednu uslugu, dakle ako možete da izračunate kada su mojoj devojci bili plodni dani ciklusi joj traju između 27 i 32 dana, posledju menstruaciju imala je 23.10 a pre toga 20.9 peting smo imali 11.11, pa me zanima da li su tada bili plodni dani, lep pozdrav ubrzo čekam vaš odgovor.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Okvirno od 1. do 10.11.petingom neće zatrudnjeti.
Sada pustite malo druge da postavljaju pitanja. Vrtimo se oko istog. Pozdrav.

worried3105

dobra vecer!
inace mi je ciklus dulji i menstruacija ne bas redovita. 20.9. sam dobila proslu koja je trajala 4 dana (prilicno uobicajena menstruacija) i 26. sam imala nezasticen odnos i 1.10. zasticen. dali je moguce da mi samo tako puno kasni menstruacija ili postoji ikakva mogucnost za trudnocu? nemam nikakve simptome za menstruaciju, a ni nikakve druge, osim sto malo lakse pozivcanim nego inace, al ni to nije jako uocljivo.
(prije te zadnje menstruacije u devetom mjesecu, otprilike mjesec dana prije mi je zavrsilo neko krvarenje koje je trajalo 14 dana, prije toga sam popila escapelle pilulu pa sam pretpostavila da je zbog toga. i radila sam kasnije 2 testa na trudnocu koja su bila negativna. )

Dejan Šakoronja, dr. med.

Poštovana, ne radi se o trudnoći. S obzirom da vam je ciklus neredovit, svakakomoosjedite ginekologa da vam se odredi terapija.
Nikako vam ciklus ne bi smio biti duži od 35 dana.

worried3105

Hvala lijepa! happy

Dejan Šakoronja, dr. med.

Molim.

M1sA

Poštovani doktore, nisam bio u mogućnosti da vam se zahvalim..stigo je novi problem, da vam ne ponavljam piše gore kakvu vrstu petinga smo imali.. devojka je dobila 23.10 a pre toga 20.9, sada je dobila u noći između 18 i 19, prilično je obimna, molim vas recite da li je moguća trudnoća, hvala lepo doktore..

Dejan Šakoronja, dr. med.

Poštovani nije moguća trudnoća.

M1sA

Naravno doktore, razumeo sam vas, ali zasto je menstruacija poranila.. ako vam nesmetam javicu vam se kada se zavrsi menstruacija da vidimo koliko ce dana trajati, hvala najbolji doktore.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Poštovani menstrualni viklus sklon je oscilacijama. Normalni ovulacijski ciklusi su od 22- 35 dana. Ne binite.

sanjaaaaaaaa4

Poštovani,
Mnogo me muci ovo pitanje i voljela bih sto prije dobiti strucan odgovor od vas. Imam 17 godina prvi dan poslednje menstruacije bio je 11.11 a trajala je do 16.11. Nevina sam (bila valjda) do 18.11 kada sam prvi put imala 'odnose'.Dakle ja i decko smo se mazili i kada je probao da 'udje' u mene nije bilo uspjesno. Pokusao je 3 puta sa kondomom i jednom bez medjutim prekinuli smo zbpg prevelikog bola. Takodje pokusao je par puta prstima i isto tako je bol bio veliki,Dan poslije sam imaala 2,3 kapi krvi i sada me zanima da li postoji ikakva mogucnos ta sam ostala u drugom stanju iako on nije svrsio