Razlozi kašnjenja menstruacije.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Napravite test na trudnoću jer imate odnose bez zaštite i kasni vam menstrucija.
O uzrocima izostanka menstruacije pročitajte u prijašnjim postevima koji govore o tome.

malikmalik

Ovako, imala sam odnos sa deckom 27.07. medjutim, nismo bili sigurni da li je ili nije zavrsilo u meni nesto(i ako sam se sklonila na vreme), pa sam popila tabletu za dan posle. Menstruaciju sam trebala dobiti 28.07., ali jos uvek nisam dobila. Danas je 8.1, jos uvek nista, da li znaci da sam trudna? Ili se poremetilo nesto zbog tablete?

nani99

Poštovani!

Uradila sam test za trudnoću, negativan je, a bijeli iscjedak je i dalje tu i pojavljuje ga se opet sve više. U danu me u 5 navrata zaboli donji dio trbuha i ta bol traje najviše tri minute pa prestane. Menstruacija mi nikad nije došla na vrijeme. Nekoliko puta je uranila između 3 i 5 dana, a većinom je kasnila 2 dana, u posljednja dva mjeseca sve više kasni. Sestra mi ima cistu na jajniku, postoji li mogućnost da ju onda imam i ja? Molim Vas, možete li mi reći što bi to moglo biti i savjetovati me što da učinim?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Malik, kasnit će zbog pilule za dan poslije. Čemu ste ju uopče uzimali.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Nani odgovorio sam vam. Posjetite ginekologa, napravite pregled i UZV.

Vana23

Postovani

Prosli mjesec imala sam menstruaciju 30.6 ,zadnji dan mi je bio 6.7 imala sam spolni odnos sa deckom i decko je svrsio u mene , ali imam zadnja tri mjeseca redovote cikluse ? Da li postoji mogucnost trudnoce ? Menstruacija mi sad kasni dva dana , ali imam male bolove u trbuhu i glavobolje , i iscjedak malo bijelo zuti .

Dejan Šakoronja, dr. med.

Prema opisanom ne bi trebalo doći do trudnoće.

Vana23

Molim vas mozete odgovoriti.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Odgovorio sam vam.

Doki241

Postovani doktore,spolni odnos sam imala zadnji put 9.dan ciklusa,uvijek zasticen odnos i jos decko ejakuira izvan mene. Mjesecnica mi kasni vec 3.dan ali s tim da mi npr ciklusi nekad budu 28 dana nekad 32 dana,ali zadnjih mj.su 28 . Ne znam da li ipak postoji mogucnost trudnoce,ali simptomi mjesecnice su prisutni i pojavili su se malo kasnije nego inace.. da pricekam jos malo ili sta da radim . Odnose nisam imala 6 mjeseci sve do nedavno

Dejan Šakoronja, dr. med.

Prema opisanom ne radi se o trudnoći. Pričekajte još koji dan da nastupi menstruacija.

andreksi

Poštovani,
Duzi period mi je ciklus trajao 29-30 dana, ali prosli mesec je poceo 3 dana ranije. To je bio 07.08. Nakon toga sam imala odnos sa deckom, koji je bio zasticen kod kondom nije spao. Nastavili smo odnos bez zastite sto je trajalo oko pola minuta do minut kada smo zbog straha prekinuli. Nije ejakulirao u mene. Ovog meseca jos uvek nisam dobila menstruaciju, i vec par dana sekret mi je belicast i dosta gust. Svakako planiram da uradim test, ali mozete li mi reci da li postoji i kolika je sansa za trudnocu?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Prema opisanom svakako se ne radi o trudnoći.

nikkk110

Kasni mi vec 11 dana, radila sam test i negativan je.
Sa deckom imam redovan seksualni odnos bez zastite, do sada nikad nije ejakulirao u meni. U zadnje vreme imam mnogo velike stresove, osim svega toga povecao mi se i sekret, koji po nekad ima neprijatan miris a po nekad ne, ginekolog mi je dao AVEintima plus vaginalete koje sam koristila na pocetku meseca alli nije pomagalo.Pre nego sto sam izgubila nevinost imalo je obicaja da kasni i to dosta, tada mi je ginekolog dao Diane koje sam koristila tri meseca od tad su sve redovne. Kada sam izgubila nevinost prvo je kasnilo pet dana pa ni jedan a sad kasni vec 11.Brinem se, molim vas dajte mi neki savet.
U napred hvala.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne radi se o trudnoći. O ostalim uzrocima kašnjenja menstruacije prevrtite prijašnje posteve koji govore o tome.

sandra9696

Postovanje,
Zadnju mjesecnicu sam imala 07.10. i ocekivana mi dolazi izmedju 29 i 31.og dana ciklusa.Medjutim nije dosla te sam uradila prvi test 33. dana ciklusa koji je bio negativan.Test sam ponovila 2 dana kasnije odnosno 35 dana ciklusa i takodje je negativan.Danas mi je 39 dan ciklusa i bila sam kod ginekologa.Pored pregleda ustanovio mi je da imam ranicu na glicu i da su smanjene hormonske aktivnosti.Sa tim da su me u predhodna 3 dana povremeno boljeli jajnici.Cijenim vase strucno misljenje i vas pa me zanima da li se radi o trudnoci?i sta je zapravo u pitanju?Radila sam takodje i UZV unutrasnji i ginekolog nije nista pronaso.
Unaprijed hvala na odgovoru,
Sandra

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne radi se o trudnoći dakako.Koji je uzrok kod vas ne znam, jer ste to trebali pitati svog ginekologa prilikom pregleda.
O ostalim uzrocima izostanka pročitajte u prijašnjiim postevima koji govore o uzrocima kašnjenja.

sandra9696

Po mom racunanju to je 6. nedelja.Da li smatrate da bi se vec UZ moglo utvrditi?Da li je moguce da su testovi prerano uradjeni?Hvala na odgovoru

Dejan Šakoronja, dr. med.

Djevojko odgovorio sam što mislim o vašem problemu.

Bendzii

Postovani djevojka mi ima sledeci problem mjesecnica joj kasni vec 7 dana s tim da ima jaku upalu krajnika i pije antibiotike,a imali smo nezasticen odnos i nije doslo do ejakulacije i da jos napomenem prosla mjesecnica je dosla 5 dana ranije.. I nema nikakve simptome trudnoce..
Sta je uzrok kasnjenja i da li je moguca trudnoca?

Nazad
1 ... 32 33 34 35 36 37 ... 39
Naprijed