Ginekologija i opstetricija


Da bi mogli slati poruke na forum trebate se prijaviti. Novi korisnici mogu se registrirati ovdje. Molimo vas da prije registracije pročitate Pravila za korištenje foruma.

Broj tema: 11777 | Broj poruka: 85227

Forum nije u funkciji!

No pregled objavljenih poruka Vam pruža veliki broj korisnih informacija iz navedenog područja.


seks poslije seksa


Autor Poruka

q1w2e3

02.09.2022. 19:40

Postovani,
pre 2 nedelje imala sam kiretažu i sve je proslo kako treba isla sam na kontrole i ginekolog je rekao da se sve vratilo u normalu, nakon toga sam imala nezasticen odnos sa partnerom svrsio je van mene medjutim nakon 2 sata smo opet imali odnos takodje nezasticen i sada ne znam da li je moguce da sperma i ako se osusila u tok vremenskom periodu izazove trudnocu, jer on nije obrisao penis nakon odnosa niti vrsio nuzdu. Da li je uopste moguce da dodje do trudnoce s obzirom da posle kirataze jos uvek nisam dobila prvu menstruaciju?

10.02.2023. 14:15

Postovani, imao sam sex sa djevojkom naravno sa zastitom.Kad sam zavrsio nastavio sam sa tim istim kondom imati odnos jer nisam bio zadovoljan sa vremenom i bilo mi je u cilju zadovoljit djevojku.Je li ima mogucnosti za trudnocu ako sam nakon ejakulacije nastavio samo sa odnosom sljedecih 5-7 minuta.I da spomenem da sam bio jako prazan i da skoro pa nista nije bilo u meni.I zaboravio sam spomenit da je ona vec bila dobila menstruaciju 15-ak dana poslje to jest tocno kad joj je i trebalo doc ali kalendarski za ovaj mjesec joj nije doslo pa znaci li to ista?

Malaplava1994

11.02.2023. 01:15

Poštovani imala sam odnos 28.1 decko je ejakulirao u mene. Mjesecnicu sam dobila 6.2 postoji li mogućnost trudnoće? Hvala