seks poslije seksa

q1w2e3

Postovani,
pre 2 nedelje imala sam kiretažu i sve je proslo kako treba isla sam na kontrole i ginekolog je rekao da se sve vratilo u normalu, nakon toga sam imala nezasticen odnos sa partnerom svrsio je van mene medjutim nakon 2 sata smo opet imali odnos takodje nezasticen i sada ne znam da li je moguce da sperma i ako se osusila u tok vremenskom periodu izazove trudnocu, jer on nije obrisao penis nakon odnosa niti vrsio nuzdu. Da li je uopste moguce da dodje do trudnoce s obzirom da posle kirataze jos uvek nisam dobila prvu menstruaciju?

Postovani, imao sam sex sa djevojkom naravno sa zastitom.Kad sam zavrsio nastavio sam sa tim istim kondom imati odnos jer nisam bio zadovoljan sa vremenom i bilo mi je u cilju zadovoljit djevojku.Je li ima mogucnosti za trudnocu ako sam nakon ejakulacije nastavio samo sa odnosom sljedecih 5-7 minuta.I da spomenem da sam bio jako prazan i da skoro pa nista nije bilo u meni.I zaboravio sam spomenit da je ona vec bila dobila menstruaciju 15-ak dana poslje to jest tocno kad joj je i trebalo doc ali kalendarski za ovaj mjesec joj nije doslo pa znaci li to ista?

Malaplava1994

Poštovani imala sam odnos 28.1 decko je ejakulirao u mene. Mjesecnicu sam dobila 6.2 postoji li mogućnost trudnoće? Hvala