seks poslije seksa

Tona123

Postovani, molio bih vas za pomoc, djevojka i ja smo Imali prvi seksualni odnos 31.10(bio je nezasticeni), hvata nas panika oko trudnoce, sto se tice ejakulacije nisam osjetio da Sam ejakulirao, dok ona to nije takodjer osjetila,nakon toga nista nije ostalo na glavicu,prema nasem racunanju tad su joj bili plodni dani,a treba dobiti za otprilike 7-13 Dana, pojavio joj se iscjedak koji ima inace prije menstruacije,jel Moguca trudnoca?

Tona123

Ispravak,snosaj se desio 3.11. I 9.11.,3.11 I 31. Su bili neplodni, Ali 9.je,vrijedi sve isto sto sam napisao gore, samo je bio krivi datum

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovani, ne razumijem ovo oko datuma, ali plodni dani se računaju od 11. do 17. dana ciklusa računajući od prvog dana menstruacije.

Tona123

Ispricavam se na nesporazumu,strah nas je kada se desio snosaj(nezasticeni) 9.11.jer je taj plodan,Ali vrijedi isto kao I za ostale snosaje, nisam osjetio da Sam ejakulirao u partnericu sto ona takodjer nije osjetila,jel Moguca trudnoca?

Ivo Balenović, dr. med.

Ako je dan 9.11.2019 bio unutar (između) 11. i 17. dana ciklusa (računajući od 1. dana krvarenja), tada se radi o plodnom danu i trudnoća je moguća.

stresnaa123

Pozdrav, imala san 2 nezasticena spolna odnosa, oba u neplodnom danu, bez ejakulacije unutra. Bili su jedan iza drugog, razlika nekih 15 minuta, ejakulacija je bila vanka i penis dobro obrisan (mokrio je prije drugog spolnog odnosa), drugi put opet bez zastite takode van.
Imam sve simptome mjesecnice, ali sam pod velikim stresom zbog ispita i radi toga sto se brinem hoce li menstruacija stici? Pa bih vas samo molila vase misljenje? Menstruaciju sam imala 2.11., a nezasticene odnose 20.11.,prethodna mjesecnica je stigla 5.10? Po ovome odnosi su bili u neplodnim danima.

P.S. imala san dvije vodene ciste prije menstruacije 5.10.

Unaprijed hvala na odgovoru.

Srdacan pozdrav

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, odnos je bio u vrijeme neplodnih dana tako da ne postoji mogućnost trudnoće.

nixsahd

Poštovani,
Djevojka je dobila menstruaciju 15.2, 29.3 smo imali sex sa kondomom, kasnije sam svršio u kondom.
Taj sex je trajao do 2 sata u noći, ja sam nakon sexa penis dobro ocistio vlažnim maramicama. Ona je cijelu noć išla na wc, kojih 4 puta, jel je mjehur prehladila.
Ali zato ja Nisam išao na wc.
Spavali smo do 13 sati, te smo imali sex bez zaštite, ali nisam svršio.
Pitanje je kolike su šanse da je ostala trudna. Ako postoji mogu se pozdraviti sa životom. Lp

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovani, prema onome što ste naveli, ne postoji mogućnost trudnoće.

nixsahd

Poštovani ispričavam se, sex je bio 1.3. Lp

Ivo Balenović, dr. med.

Bez obzira na datume, ne postoji mogućnost trudnoće budući da nije došlo do ejakulacije u rodnicu. U vremenu koje je proteklo do drugog odnosa eventualno zaostali spermatozoidi su izgubili mogućnost oplodnje.

Qwerty23

Postovani, pre 2 dana mi se završila menstruacija a pre par sati sam imali nezaštićeni odnos sa partnerom. Imali smo prvi odnos,ejakulirao je van mene na stomaku i zatim se dobro obrisao,posle par minuta drugi put i isto je ejakulirao van mene. Posle nekog vremena smo otišli da se istusiramo gde je on oprao i urinirao i ušao i zatim svršio van i isprao ga vodom i posle par minuta isto je opet ušao u mene i svršio mi na grudima ali kako je mlaz vode išao voda je sa tim otišla dole. Da li postoji mogućnost ikakve trudnoće i potreba za pilulom? Paranoidna sam

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, ako je prije dva dana završila menstruacija, sve se to dešavalo u vrijeme neplodnih dana, stoga ne postoji mogućnost trudnoće.

Qwerty23

Poštovani imao sam odnos sa devojkom pre 4 dana. 2 dana pre nego smo imali odnos završila joj se menstruacija. Imali smo odnos više puta,prvi put i dobro sam se obrisao, drugi je bio samo par minuta kasnije i isto van nje. Posle smo otišli na tuširanje gde smo imali još 2 puta gde sam posle prvog puta svršio van i urinirao ali sam oprao vodom čim sam završio i posle toga još jednom gde sam isto van. Brine me da li je nešto moglo da ostane unutar mene što je moglo da bude dovoljno da zatrudni? Ona nema redovnu menstruaciju i zato sam zabrinut a kasno je već za pilule. Tako da da li postoji mogućnost trudnoće

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovani, odnos je bio u vrijeme neplodnih dana, taako da ne postoji mogućnost trudnoće.

Dodi

Dobar dan,

cura je posljednju menstruaciju dobila 01.07.2020. Imali smo odnos 08.07.2020. Prvi puta sa zaštitom, te sam svršio van nje u kondom. Nakon toga smo sve dobro obrisao i imali smo drugi odnos za nekih 15-20 minuta nakon prvog. Drugi odnos je bio bez zaštite, ali kratko i nije bilo ejakulacije. Da li postoji šansa za trudnoćom. Smatramo da su bili neplodni dani

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovani, odnos je bio u vrijeme neplodnih dana, tako da ne postoji mogućnost trudnoće.

Simke212

Postovani doktore,
Trudicu se da budem precizna i jasna. Zanima me da li postoji vjerovatnoca trudnoce ukoliko je moj partner bio jako blizu ejakulacije, suzdrzao se pri tome mu je iscurila jedna kap uslijed kontrakcija ( ovo se sve desava van vagine) i on je polni organ obrisao i posle minut nastavio polni odnos na 30 sekundi i prekinuo, nakon toga radi provjere normalno je ejakulirao u obilnoj kolicini posle 2 minuta spolja posle samozadovoljavanja. Napominjem da sam poslednju menstruaciju imala 10 novembra uvece a odnos je bio 17 novembra popodne, menstrualni ciklus je redovan i traje 27-28 dana(cesce 28). Hvala Vam. L.P

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, prema navedenom ne postoji mogućnost da bi došlo do trudnoće.

Pitanje?

Poštovani,
Posljednju menstruaciju sam dobila 21.1.. Sinoć (5.2.) imala sam dva odnosa sa dečkom. Oba bez zaštite. Prvi put je izvadio ranije i ejakulacija nije bila u rodnicu, obrisao se i odmah smo nastavili odnos koji je trajao nekih 15-20 minuta. Postoji li mogućnost da je nešto sperme ostalo i samim time da je trudnoća moguća? Unaprijed hvala na odgovoru.