seks poslije seksa

Peki17

Postovani, imao sam spolni odnos sa curom u 22:10 te sam ejakulirao van nje, nakon toga sam se otusirao (20min) te obilno urinirao. Oko 23:20 uslijedio je drugi spolni odnos. Drugi puta sam takoder ejakulirao van nje. Cura nije u plodnim danima jer joj je menstruacija zavrsila prije 3 dana. 4.1 datum događaja.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovani, prema svemu navedenom ne postoji mogućnost trudnoće.

Andjelica95

Postovani, kolike su sanse za trudnocu ukoliko nakon sexa bez zastite momak obrise splovilo maramicom a ne mokri i nakon 20 minuta opet imamo odnose bez zastite (u vrijeme plodnih dana)? Nije doslo do ejakulacije unutar rodnice.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, šanse su vrlo male. Samo teoretske. Ne mogu reći u postotku.

Cimer

Poštovani ja i djevojka smo imali seksualni odnos odnosno predigra i osjetio sam kao da ću svršiti ali nisam nakon toga smo počeli sa seksom i nakon minute sam skužio da imam na penisu nešto bijelo ja mislim da nije bila sperma jer poslje je rekla da ima plodne dane 2.dan sad nisam siguran da li bi moglo doći do trudnoće kad nisam svršio u nju nego sam samo imao osjećaj da ću svršiti ali nisam

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovani, ako nije došlo do ejakulacije, trudnoća nije moguća.

zac3006

Poštovanje,
cura i ja smo imali odnos prije 3 veceri, sa zastitom, nakon cega smo oboje urinirali i oprali se, nakon pola sata opet smo imali zasticeni odnos, moja briga je u tome sto prilikom predigre se uzbudim toliko da svaki puta imam predejakulat(cak i prije nego se skinem). Do sada sam se trudio uopce ne dirati penis prstima(cak u prilimom stavljanja prezervativa) kako nebi taj predejakulat zavrsio na njima jer prije samoga seksa diram curinu vaginu. Cini mi se da ovaj pita nisam dobro pazio i da postoji mogucnost da sam prilikom stavljanja prezervativa dotaknuo malo tog predejakulata, te sa prstima isao po klitorisu i u rodnicu. Nisam siguran vise je li to bila sluz ejakulata ili sa prezervativa. Ako je bio ejakulat postoji li mogucnost da se ostane trudan, uz opet spominjen mokrenje izmedu dva odnosa?

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovani, predejakulat ne sadrži spermatozoide. Da bi došlo do oplodnje potrebna je puno veća količina ejakulata od onoga što može ostati na prstima.

marko90566

pozdrav, imao sam odnos sa devojkom bez zastitie,nakon lezanja od 15 min. istusirao sam se i mokrio sam. njega sam jos jednom oprao. posle toga smo opet imali odnos, erekcija van vagine oba puta. zanima me dal je moguce da ostane trudna? dal je to bilo dovoljno da bi se procistili kanali od prve erekcije,posto posle prvog tuširanja,na njemu je bilo i dalje malo providne tecnosti,pa sam ga zato opet oprao. hvala

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovani, prema onome što ste naveli trudnoća nije moguća. Tuširanjem i mokrenjem se isperu i zadnji ostaci ejakulata.

Gud4

Postovani,molim Vas za odgovor.
Decko i ja imamo spolne odnose uvijek s kondomom. Deveti dan ciklusa imali smo zasticen seks i on je ejaklurao u kondom i obrisali smo ejakulant. Ali za nekih 15 minuta krenuli smo opet, naravno stavio je kondom ali sam primjetila prozirnu kapljicu dok je stavljao kondom (kako ga je stavljao duz penisa tako je i kapljica isla uz gumicu kondoma, ispricavam se na izrazu). Mene sad brine je li moguca trudnoca ako je slucajno ta mala prozirna kapljica dospjela na kondom prije drugog spolnog odnosa?
Unaprijed se zahvaljum, lp

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, ne postoji mogućnost da bi na taj način došlo do oplodnje. U jednoj 'kapljici' je premala koncentracija spermatozoida da bi mogli oploditi jajnu stanicu. Osim toga deveti dan ciklusa spada u neplodne dane.

Mara12

Postovani zanima me jedno pitanje ja i decko smo imali spolni odnos sa zastitom i on je svrsio u kondoma,zaim se uredno obrisao nakon toga smo imali jos jedan spolni odnos i takoder amo koristili zastitu,ali zastita je u meduvremenu pukla a mi to nismo shvatili i nastavili smo,on se nakon prvog spolnog odnosa nije prao...zanima me dali je moguca trudnoca posto se on nije prao poslije prvog spnog odnosa a kada smo imali drugi kondom nam je pukao ali nismo to shvatili i nastavili smo?

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, mogućnost trudnoće je samo teorija gotovo ravna nuli.

Ivy82

Postovani, prije 75 sati imala sam nezasticeni spolni odnos te partner nije ejakulirao u rodnicu vec izvan, nakon sat vremena ponovo smo imali odnos gdje opet nije ejakulirao u rodnicu ali postoji mogucnost da je nesto spermija ostalo u penisu. Ciklusi su mi u zadnjih godinu dana od 28 (samo jedan mjesec) do 34 dana, najcesce 32. S obzirom da je odnos bio 10 dan ciklusa kolika je mogucnost trudnoce. Dan poslije odnosa sam radila testove ovulacije i tako i naredna dva te ovulacijski test jos nije pokazao plodne dane. Zanima me dali da popijem tabletu za dan poslije ili s obzirom da vec treci dan nema ovulacije za to nema potrebe. Hvala.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, prema navedenom ne postoji mogućnost trudnoće. Tableta nije potrebna.

Lula89

Postovani doktore, da li je moguce da, ukoliko decko ima oralni zavrsetak, te mi sva tekucina zavrsi u ustima, ionda sam to pokusala da pljunem, ali on se kao zezao i kaze da to uradim u ruku njegovu. Da ne duzim oko detalja bespotrebnih - da li je moguce da ukoliko mi decko svrsi u usta, te tu tekucinu koja je u ustima (sperma) koja zavrsi u njegovoj ruci, te mi to odmah ubaci u vaginu, da li je moguca trudnoca?

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, ukoliko se ubaci dovoljna količina (oko 1ml), trudnoća je moguća.

Lula89

Pa bila je dovoljna kolicina, jer sve iz usta sam pljunula i on kao da se zezamo, bukvalno to sve stavi u vaginu. I to odmah, cim sam ispljunula. Mislite da je potrebna tableta za dan poslije u ovoj situaciji? Jer sam citala na ovu temu nakon toga i pprocitam da se to bas desilo zeni, trudnoca na taj nacin. Mi smo se zezali, misleci da pljuvacka neutralise spermu, ali sam procitala da ne neutralise. Plodni su mi dani. Bukvalno sve iz ruke je stavio unutra (sperma i pljuvacka) i bas duboko ugurao. Dani su mi oko ovulacije.

Ivo Balenović, dr. med.

U tom slučaju uzmite tabletu za dan poslije.