Trudnoca bez ejakulacije

_makiicaaaa_

Postovani,
Imala sam peting sa deckom, do odnosa nije doslo stim da je da ne znam da li je on zavrsio ili je bila samo predejakulacija, a posle prste gurao u mene. Zanima me da li postoji mogucnost trudnoce danas trebam da sobijem 31. dan ciklusa je ali nemam osecaj da cu dobiti?

_makiicaaaa_

Postovani, imala sam peting sa deckom, bili smo obuceni s tim da je on kasnije gurao prste u moju vaginu. Da li postoji mogucnost trudnoce ukoliko je on ejakulirao i tako preneo kasnije spermu u vaginu sto mislim da nije moguce obzirom da smo bili obuceni i da je tek kasnije doslo do tog prodiranja z vaginu, a mislim da bi se sperma do tada osusila. Ciklusi mi traju 31. dan uvek i desi se da porani ali ne i da kasni. Danas je 32 i jos uvek nisam dobila. Pre nekih 10 dana imala sam stres oko fakulteta i ispita pa ne znam da li to moze da utice na ciklus, i sada plus dodatni stres jer mi kasni, kada najranije mogu da uradim test?
Hvala Vam unapred na izdvojenom vremenu

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, prema navedenom ne postoji mogućnost trudnoće.

Anoniman24

Pozdrav, imao sam odnos sa djevojkom danas, a zadnju menst je dobila 30.06 zanima me da li je u plodnim danina inace ima oscilaciju od 30-35 dana.
Par puta sam imao penetraciju tj 4-5x i onda sam ejakulirao izvan nje nakon minutu, znam da ima mogucnost trudnoce zbog predejakulata ali me zanima sta VI mislite o tome, hvala unaprijed.

DollyLove

Poštovani,

Imala sam spolni odnos s metodom prekinutog snošaja na 5. dan menstruacije. Imam redovite cikluse od 27 dana i na 28. dobivam menstruaciju što onda tehnicki postaje 1. Dan novog ciklusa. Menstruacija mi traje po 7 dana, s tim da od 5. do 7. dana imam jako malo krvarenja.
Sad, odnos je bio dugotrajan, no prekidali smo stalno da ne bi došlo ni blizu ejakulacije. Do ejakulacije krajnje na kraju nije došlo uopće ni izvan i u mene.
Ja iskreno ovo baš i ne prakticiram inače a ne zelim ni uzimati baš tabletu za poslije iz čiste panike.
Mislite li da bih trebala uzeti tabletu za dan poslije?

Ajla3884

Pozdrav, zadnja menstruacija je bila 21.7., a prethodna 18.6., trenutno mi kasni. S dečkom sam koristila odnos tako da bi ejakulacija bila van mene. Test za trudnoću (prvi jutarnji) sam obavila 23.8. I 24.8., oba testa su negativna. Zabrinuta sam i dalje. Opcenito u zadnja dva tjedna sam dosta pod stresom. Postoji li šansa da test nije točan?

Paja111

Postovani imao sam nezasticeni odnos sa devojkom 5 dana posle kraja menstruacije , nije doslo do ejakulacije , odnos je trajao jako kratko, kakve su sanse za trudnocu, hvala Vam

Vaspitacica

Poslednji ciklus bio je 20.10. nakon toga sam prestala s uzimanjem kontraceptivnih pilula. Odnosi su bili nezaštićeni, s prekidom snošaja. Uradila sam tri testa koja su se pokazala negativno. Da li je moguće da zbog prekida kontraceptivnih pilula ciklus toliko izostaje?
Pritom, imam menstrualne simptome - bol u desnom jajniku, bolne grudi, glavobolju. Pre 10dana se čak pojavila svetlo crvena krv pri obrisu. Mislim da nije trudnoća, ali predugo izostaje ciklus.

MalaPandica

Cura i ja imali smo zasticeni spolni odnos i ja ali vrh kondoma je bio malo otpusten međutim cjeki kondom je bio na mom spolovilu i ja sam svrsio u njega i izvadio prije nego sam trebao svrsiti, cura i ja smo sad zabrinuti malo jer ona prica da osjeca simptome.

Zrinka12345

Pozdrav,
Naime prosli mjesec sam imala dva krvarenja, 19. Dan ciklusa doslo je krvarenja slicno menstruaciji no ne potpuno kao inace, trajalo je 4 dana, par dana nakon toga napravila sam test na trudnoću i bio je negativan, nakon toga 14 dana doslo je opet do menstruacije no ovaj puta ona kakva je i uvijek. Inace ciklusi su mi od 25-29 dana. Ovaj ciklus mi je vec 35 do 36 dan znaci rekla bi da tjedan dana kasni, 3 i 4 dan nakon izostanka ucinjen je test, prvim jutarnjim negativan, 6. Dan izostanka ucinjen je test za iznimno rano otkrivanje (navodnu detektira 10 IU/mL) i također negativan, jedini kontakt koji je bio s ikakvim rizikom je bio 24. Dana ciklusa, nije bilo s ejakulacijom (prije toga decko nije ejakulirao te je urinirao vise puta). Prvi puta mi se dogada da menstruacija kasni ovom mjerom, sto se tice stresa bilo je i gora a dolazila je, sada me zanima vase misljenje dali se radi o trudnicu ili pak mozda o nekom problemu s jajnicima ili hormonima, osjetim vec tjedan dana lagane grceva i krvarenje nakon orgazma, hvala na odgovoru unaprijed.