trudnoca u neplodnim danima

Ivo Balenović, dr. med.

Odnos je bio u vrijeme neplodnih dana, tako da ne postoji mogućnost trudnoće.

ttbbkk26

Dobar dan, nadam se odgovoru. Poslednja menstruacija bila mi je od 28. juna do 1. jula. Odnose sam imala 23.07. 26.07 sam trebala da dobijem narednu menstruaciju, ali mi kasni 4 dana. Nikada mi nije kasnila a da nisam osećala na telu da mi se sprema menstruacija. Izračunala sam da su bili neplodni dani. Da li postoji mogućnost za trudnoću?
Hvala.