trudnoca u neplodnim danima

Lara1a

Poštovani,

naime menstruacija mi je pocela 15.6. I trebala bi zavrsiti danas ili sutra. Menstruacija prije toga mi je bila od 18.5. do 23.5. Danas sam imala spolni odnos sa deckom bez zastite i nije svrsio u mene vec izvan mene nakon pola minute minutu nakon sto je izvadio. Jako se plasim, je li moguca trudnoca jer evo meni jos menstruacija traje. I drugo pitanje ako se i ostane trudan tijekom npr. 4. dana menstruacije, hoce li krvariti normalno i 5. dan ili ce vec tada stati. Hvala unaprijed i molim Vas za odgovor jer se jako bojimo.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, odnos je bio u vrijeme neplodih dana i trudnoća nije moguća. Eventualna trudnoća u ranoj fazi (prije implantacije - traje otprilike 7 dana nakon odnosa) nema veze s menstrualnim krvarenjem.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, trudnoća nije moguća jer je odnos bio u vrijeme neplodnih dana.

Sasa12345

Poštovani,

Zadnju mestruaciju imala sam od 13.-17.8. Menstrualni ciklus traje mi 28 dana uz 1-2 dana odstupanja. Dečko i ja imali smo 17.8. (zadnji dan mjesečnice) nezaštićeni odnos prilikom kojeg je ejakulirao u mene. Kasni mi 1 dan. Postoji li mogućnost trudnoće? Unaprijed hvala na odgovoru.

Lijep pozdrav happy

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, iako je odnos bio u vrijeme neplodnih dana, teoretska mogućnost trudnoće postoji. Životni vijek spermatozoida je do 72 sata, pa ukoliko je taj ciklus ovulacija nastupila ranije postoji mogućnost oplodnje.

Anonimna4321

Lp
Zadnja menstruacija mi je bila 1.10-7.10 danas 23.10 imala sam odnos pri cemu je puko kondom i decko je malo svrsio
Ciklus mi je cca 28 dana
Dali ima mogucnosti za trudnocom?

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, odnos je bio u vrijeme neplodnih dana, i zato ne postoji mogućnost trudnoće.

Zarla

Doktore, pozdrav
Imao sam zasticeni odnos, s tim sto se desilo da na kraju kad sam svrsio unutra, ali sa kondomom, nakon toga kad sam ga izvadio i onako malo stisnuo jer uvek proveravam da vidim da li ce da kapne malo, nista, posle toga opet vuko i pritisko i kao da je bio probusen, da li sam ga tad ostetio pa sam ga pocepao ne znam, svakako kad sam svrsio i izvadio kondom ta kolicina je unutra bila, u kondomu, e sad da li postoji mogucnodt od vrlo malog iscedka da dodje do trudnoce? Inace prvi dan menstruacije je bio 11.12.2018, oko 30ak dana joj traje ciklus, tako da bi negde 10og trebala da dobije, po svim pravilima van plodnih dana smo, ako se desilo da je vrlo vrlo malo izaslo da li postoji mogucnodt da je doslo do trudnoce? Hvala na odgovoru

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovani, odnos je bio u vrijeme neplodnih dana, tako da trudnoća nije moguća.

mozda tatica

Postovanje, devojka je poslednju menstruaciju dobila 03.01. posle ponoci sto znaci da je vec krenuo 04.01. u toku sexa, a proslo ju je 08.01. Zanima me da li je sad u plodnim ili neplodnim danima? Obradujte me da je u neplodnim, posto sam ejakulirao u nju. Ima redovne cikluse po 28 dana. Sanse za trudnocu?

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovani, kod urednog 28-dnevnog ciklusa plodni dani su od 11. do 17. dana ciklusa. Dakle, imali ste odnos u vrijeme neplodnih dana.

Mmmm26

Postovani, zadnja menstruacija sam imala na 16.12 a zavrsila je na 22.12. Spolni odnos sam imala na 25.12 , ejakulirao je van. Imam jake bolne grudi, povracanje, i donji deo trbuhu je naduvan, cesto idem u wc i iman pulsiranje jako u donjem del u trbuhu. Napravila sam test juce bio je negativan. Menstruacija treba sutra doci , dali ima razlog da se brinem ili ne?

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, obzirom na vrijeme kada je urađen, test je vrlo pouzdan.

Mmmm26

Postovani, zadnju menstruaciju sam imala na 16.12 a zavrsila je na 22.12. Spolni odnos sam imala na 25.12 al ejakulirao je van. Prije ovog menstruaciju (u novembru) pila sam tablete dan posle odnosa. Sad trebala mi doci 13.01 ali mi kasni, napravila sam i test bio je NEGATIVAN,bila sam juce kod ginekologa rekla je da nije nista, hocu pitati vama koliko dana poslje odnosa moze se vidjeti na EHO da sam trudna?
Dali zbog toga da sam pila tablete dan poslje odnosa je razlog sto mi kasni menstruacija?
Hvala vam unaprijed,

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, otprilike tri tjedna nakon odnosa (tjedan dana nakon izostanka menstruacije) ultrazvučno se može vidjeti početna trudnoća.

Nurse123

Pozdrav. Prije par mjeseci sam saznala da imam policisticne jajnike. Menstruacija mi je uvijek redovna,na 29.dan. koja traje 5 dana i nikad nije kasnila. Prvi put u zivotu sam imala nezasticen seksualni odnos, i to prvi dan nakon sto mi je menstruacija prestala, gdje je suprug svrsio u mene to iato smo uradili i nakon 3.i 4.dana.
Zanima me da li je moguca trudnoca ako mi se 14.dan ciklusa tj kad mi je ovulacija pojavila crvena sluz koja je trajala 3 dana. Jako me je to uplasilo i sta bi to uatvati moglo biti. Unaprijed zahvalna.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, radilo se o ovulacijskom krvarenju. To je fiziološka pojava, nema razloga za brigu.

sejmica

Zdravo
Menstruaciju sam imala 9.marta i trajala je do 14.marta.Posle toga sam prvi put imala odnos 6.aprila koji nije bas dugo trajao i decko nije ejakulirao u mene.Posle toga sam dobila 9.aprila i trajala je do 15.aprila ali ne previse obilno kao inace. Posle tog prvog odnosa nismo vise bili skupa ali meni sad kasni vec 5 dana i citajuci po netu zabrinula sam se zbog trudnoce.Na kalendaru stoji da su bili neplodni dani.Da napomenem da sam pod stresom zadnjih mjesec dana.A imam bolove kao pred PMS sem stomaka i nisam naduta previse.Da li treba da i dalje sumnjam na trudnocu???

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, odnos je bio u vrijeme neplodnih dana. Obzirom da je nakon toga nastupila menstruacija trudnoću možete isključiti.

Marija123123

Poštovani,

zadnja menstruacija bila je 16. - 22.5, a zadnji nezaštićeni odnos bio je u ponedjeljak 27.05, s tim da decko nije ejakulirao u mene. Jučer i danas se osjećam loše, imam mučninu.

Postoji li mogućnost trudnoće s obzirom da ovulacija nastupa tek 5.6.?