trudnoca u neplodnim danima

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, za KuharD, pošto imate neredovite cikluse, a došlo je do ejakulacije preporučam da učinite test na trudnoću.

Anana123

Poštovani, 24.10.mi je zavrsila redovna menstruacija koju inace imam tocno u dan. I imala sam odnose odmah od 25.do 29.svaki dan. 1.11.sam opet dobila krvarenje ali slabijeg intenziteta, koje je trajalo 4 dana, takoder sam imala smedi iscjedak 3 dana prije dobivanja te druge menstruacije. Je li moguce da sam trudna i da se radi o impantacijskom krvarenju?
Hvala!

Ivo Balenović, dr. med.

Pošptovana, imali ste odnose u vrijeme neplodnih dana, a i prerano je da bi se radilo o implantacijskom krvarenju. Vjerojatnije se radi o ovulacijskom krvarenju.

JohnyRezer

Dobar dan, kolika je sansa da cura ostane trudna ako je imala menstruaciju zadnji dan 17.12 a imala je odnos bez zaštite te je ejakulirano izvan vagine te nakon ejakulaciju pricekano 5 minuta i obrisano spolovilo decka vlažnom maramicama te je nastavljena seksualni odnos. Hvala vam

JohnyRezer

Zaboravio sam reći da je seksualni odnos bio 20.12

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovani, odnos je bio u vrijeme neplodnih dana. Ne postoji mogućnost trudnoće.

lucija1

Dobar dan, imam 23 godine, zadnje 3 menstruacije su mi bile 28.10, 27.11, 25.12. u prosjeku mi traju po 5 6 dana, duljina trajanja ciklusa je 33 dana (mozda vam se ne cini po ovim datumima ali dolazila mi je i nakon 37 dana). Imala sam spolni odnos dan nakon zavrsetka mensturacije 1.1. s deckom tijekom kojeg nam je ispao kondom te je on ejakulirao ili po meni ili u meni nemozemo procjeniti jer smo bili pijani, nasim racunanjem to su bili neplodni dani a i kroz taj vikend smo imali sexualni odnos vise puta kao i kroz sam taj dan, pa sama kolicina ejakulata nije bila prevelika. Trenutno me zanima postoji li mogucnost da sam ostala trudna te imali li smisla raditi test za trudnocu vec sad 5 dana nakon incidenta?? Takoder ako nije moguce sad napraviti test, kad ga je moguce napraviti sto prije da se rijesimo muka.?? Hvala na odgovoru

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, iako je odnos bio u vrijeme neplodnih dana, postoji teoretska (minimalna) mogućnost trudnoće. Test na trudnoću je najbolje učiniti u vrijeme očekivane menstruacije (ako ona izostane). Osjetljiviji testovi mogu otkriti niske razine bata hcg-a već sedam do deset dana nakon začeća, dakle i prije očekivane menstruacije.

ivana345

Postovani,

Zadnji odnos bio je 16.12. (23. dan ciklusa) i 17.12. ujutro sam dobila menstruaciju. Nakon toga sam i u 1. i 2. mjesecu dobila menstruaciju (ciklus 33 pa 28 dana). Cinilo se sve normalno i trajale su 5-7 dana. Od 1.3. se osjecam jako cudno, trbuh me stalno boli, nadut je, tvrd i zaobljen, veci nego inace, imam neki cudan osjecaj tezine oko pupka i tesko mi je lezati na trbuhu. 12.3. sam napravila test i negativan je. Zadnju menstruaciju sam trebala dobiti 16.3., danas je 34. dan ciklusa i nista jos. Samo uz vec navedene bolove osjecam bol i probadanje u jajnicima. Pretpostavljam da je mala ili nikakva vjerojatnost da se radi o trudnoci, ali me jako strah jer osjecam dosta simptoma o kojima sam citala. Doktoru idem sljedeci tjedan pa vas molim da mi date svoje misljenje o cemu se radi i je li ikako moguca trudnoca.

Unaprijed zahvaljujem!

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, prema svemu što ste naveli ne postoji mogućnost trudnoće.

Poštovani,
Već sam postavila pitanje vezano za mogućnost začeća,ali nisam navela sve do kraja. Moj partner i ja imali smo ne zaštićeni spolni odnos drugi dan moje mjesečnice i pritom je on ejakulirao u mene. Postoji li mogućnost začeća?! Ciklusi su mi ne redoviti i menstruacija je dan poslje toga zavrsila.
Hvala

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, to su neplodni dani. Ne postoji mogućnost trudnoće.

darija1997

poštovanje.. ovako zadnja mjesecnica mi je bila od 9 do 15.3 ja sam imala odnos sa momkom 4.4 tijekom odnosa kondom je puknuo i svršio je u mene ... mislim da su bili neplodni dani pa me zanima dali je moguce da sam trudna trebala sam 6.4 dobiti menstruaciju ali kasni

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, odnos je bio u vrijeme neplodnih dana i ne postoji mogućnost trudnoće.

adr1999

Zadnja menstruacija mi je bila 10.03 a odnos sam imala 03.04. Postoji li mogucnost trudnoce

Ivo Balenović, dr. med.

Ukoliko imate redovite cikluse, odnos je bio u vrijeme neplodnih dana, tako da ne postoji mogućnost trudnoće.

Shizi

Postovani, menstruacija je bila 15.06. I sedmog dana ciklusa je momak ejakulirao u mene. Mislili smo da su neplodni dani, medjutim 2 nedelje od odnosa sam povracala tri dana zaredom i otada imam mucninu i grudi su me pocele boleti jako 10 dana pre ocekivane menstr. Nisam napomenula da su mi ciklusi od 28-31, dan dva gore dole. Da li je stvarmo moguca trudnoca?

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, sedmi dan ciklusa spada u neplodne dane, no nikada ne možemo biti sigurni kada će nastupiti ovulacija. Ukoliko je taj ciklus nastupila ranije, postoji mogućnost za trudnoću.

buntich

Poštovani, prošlu menstruaciju sam imala 25.5. spolni odnos sam imala 17.6. dva puta je ejakulirao u mene, i idućeg dana 18.6. sam dobila menstruaciju. Inače mi ciklus traje 25 dana tako već godinu dana ovaj put je malo više uranila nego inače znači da mi je ciklus trajao 23 dana. Pa me zanima postoje li ikakve šanse za trudnoćom?

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, budući da ste dobili menstruaciju ne postoji mogućnost trudnoće.