Trudnoca u neplodnim danima?!

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, prema navedenom odnos ste imali u vrijeme neplodnih dana, tako da je mogućnost trudnoće samo teorija (ukoliko Vam je baš ovaj ciklus ovulacija nastupila kasnije)

Ni66bo

Poštovani,
Zadnja menstruacija je bila 13.8, 18.8 sam imala ne zaštićen odnos priliko cega je ejakulacija bila u vagini. Ciklusi su svakih 28-30 dana i traju najduze do 5 dana prilikom čega su prva tri dana sa jako mocnom mengom a posle smedji iscjedak. Prisutan je i dalje taj iscjedak, 8 dan. Zanima me, da li se radi o upali ili je mogucnost trudnoce? Unapred hvala!

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, imali ste odnos u vrijeme neplodnih dana, a i obzirom na vrijeme koje je prošlo od odnosa prerano je za bilo kakve simptome eventualne trudnoće. Vjerojatno je hormonska neravnoteža u pitanju.

scaryme11

Poštovani, imam jedno možda neobično pitanje, naime dečko i ja smo imali nezastićeni spolni odnos u kojem je on svršio meni na područje trbuha i ruke, ja sam nakon toga otišla pod tuši isprala to sa sebe. Mene zanima je li moguća trudnoća u slučaju da je putem vode ili te moje iste ruke u slučaju da nisam dobro isprala moglo doći do toga da spermiji uđu u maternicu i da dođe do oplodnje. To se desilo 3.1.2019., a meni je zadnja menstruacija bila 5.12.2018. i ciklus mi traje uglavnom 31 dan. Zanima me je li moguće bilo zatrudniti tad s obzirom da sam za 3-4 dana trebala dobiti menstruaciju, a brinem se zato što sam danas imala intenzivne bolove u području jajnika i maternice kao kod menstruacije, ali do nje nije došlo te sam kasnije primjetila bijeli iscjedak sličan ovulaciji.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, na opisani način nije moguća trudnoća, a i odnos je bio u vrijeme neplodnih dana. Nema razloga za brigu.

Baarrbbaarra

Poštovani,
Jučer i prekjučer sam imala nezasticeni odnos s deckom pri cemu je on ejakulirao u mene. Posljednju menstruaciju sam imala 13.2, prije toga 16.1,22.12 i 27.11. Postoji li mogućnost trudnoće?

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, odnos je bio u vrijeme neplodnih dana. Ne postoji mogućnost trudnoće.