Gastroenterologija

lamblia

Mia

Moja susjeda (čuvši za CYBERMED) zamolila me da Vas upitam ima
li riješenja za njen problem.Ona se već godinama ne može konačno
riješiti crijevnih parazita koji je nakon uzimanja određenog lijeka
(Vermox) ponovno vraćaju. Riječ je o parazitu LAMBLIA INTESTINALIS.
Kako ima česte mučnine i taj joj se problem često vraća molim Vas
da mi savjetom za nju pomognete. Hvala

Doc.dr.sc.Ž.Babić

Vjerojatno se radi o ponovljenim reinfekcijama. Potrebno je javiti se specijalisti infektologu, ispirati sve ukućane, te svakako angažirati lokalnu epidemiološku službu. Doc.dr.sc.Ž.Babić