Gastroenterologija

nadutost stomaka

evena

Štovani;

Godinama imam problema sa nadutošču stomaka,bilo da popijem samo čašu vode ili obilno jedem uvijek je nadut kao da sam u 7 mj.trudnoće,inaće sam vitka,normalne tjelesne težine.Jedine situacije kada nije nadut jesu kada ništa ne jedem niti pijem cijeli dan.Osim problema sa bubrezima (lječnici kažu da to nema veze)nemam drugih zdravstvenih problema ai ostali nalazi su uredni.Ovakvo stanje traje sigurno zadnjih 10 godina.
Molim vas o ćemu bi se moglo raditi i što dalje.Probava mi je normalna.

Hvala
S štovanjem

Doc.dr.sc. Žarko Babić

Učinite stolicu na bakterije i parazite i rektosigmpoidoskopiju, te pregled gastroenterologa. Doc.dr.sc. Žarko Babić