Gastroenterologija

Povracanje i proljev?

Pikachu

U posljednja 24 h povracala sam i imala proljev oko 10 - tak puta, oboje. Danas imam temperaturu 38. Zanima me vlada li kakva viroza i sto mi preporucate da radim. Lezim u krevetu jer me to dosta oslabilo. Imam 20 godina. Hvala!

Doc.dr.sc.Ž.Babić

Preporučam mirovanje, dosta tekućine. Svakako dajte stolicu na bakteriološki i parazitološki pregled. Ako se za par dana tegobe ne smire ili ako primjetite bilo kakve promjene na lošije javite se specijalisti infektologu. Doc.dr.sc.Ž.Babić