Gastroenterologija

Zelucani problem

Zlatko

Otprije par dana-07.04.pokvario sam zeludac.Imam ucestalu vodenu stolicu a povracao sam sve sto sam tog dana jeo.Nalazim se u Mexicu pa mi je problematicno kontaktirati lijecnika.Tretiram se sam sa kamilicom i dvopekom.
Molio bih savijet u vezi tretmana.

Doc.dr.sc. Žarko Babić

Postupili sste dobro. Ako se tegobe ne smire uzmite neki antidijaroik i dajte stolicu na bakteriološki i parazitološki pregled. Ako porasste temperatura javite se nadležnom liječniku. Doc.dr.sc.Žarko Babić