kašnjenje menstruacije

Mimi4ka123

Zadnji odnos je bilo pre 16 dana jer mog muza je sofer tako da je proslo 16 dana dans ponovila test negativan

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, 16 dana nakon odnosa test je gotovo 100% točan. Najvjerojatnije se ne radi o trudnoći.

Dona12

Postovani,
Rodila sam 2.1., porod i babinje prosli uredno. Od pocetka iskljucivo dojim dijete. Prva menstruacija se pojavila 23.2. i trajala je nekih tjedan dana uz slabo krvarenje. Iza prve menstruacije obavljen je ginekoloski pregled gdje je sve uredno. Nakon toga menstruacija vise ne dolazi. Sto se tice odnosa, jedini odnos bez zastite desio se 22.4. gdje do ejakuliranja uopce nije doslo. Za svaki slucaj urađen je u popodnevnim satima cyclotest ( 09.05). koji je negativan. Jos samo da napomenem -prosli tjedan javilo se malo krvave sluzi.
Zanima me Vase misljenje da li dojenje moze biti "krivac" i smatrate li da je potrebno ponavljati test?
Lp

giordana123

Poštovani,
danas je četrnaesti dan kako mi kasni mjesečnica. Test na trudnoću sam napravila dvanaesti dan izostanka mjesečnice te je ispao negativan. Da li je to dovoljno pouzdano pošto je bio napravljen dvanaestog dana izostanka? Hvala na odgovoru.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, dokle god dojite menstruacija može biti neredovita. Najvjerojatnije se ne radi o trudnoći, ali za svaki slučaj možete ponoviti test s prvim jutarnjim urinom.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana giordana, test je pouzdan. Savjetujem da se javite liječniku da se ustanovi razlog kašnjenja menstruacije. Najvjerojatnije se radi o hormonskom disbalansu. Najčešći razlog tomu je stres.

giordana123

Poštovani, jučer mi se pojavio krvavo-smeđi iscjedak te me cijelo vrijeme boli donji dio trbuha kao da imam mjesečnicu. Prije tjedan dana su me počele boljeti grudi i donji dio trbuha kao i svaki put prije mjesečnice, no još uvijek ju nisam dobila. Tijekom cijelog četvrtog mjeseca sam bila i još uvijek jesam izložena velikom stresu. Trenutno nisam u mogućnosti odlaziti liječniku te me zanima da li mislite da ovo može čekati ili je potreban liječnik?

Mimi4ka123

Doktore opet ja molim vas recite mi sta moze da bude ako nije trudnoca kasni mi 6ti dan. Moj lekar je na odmor nakon 2 nedelja se vraca

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, moguće da je to početak menstruacije. Ukoliko ona ne nastupi u iduća dva do tri dana javite se liječniku.

MajaBe

Poštovani, imam nedoumicu, dok čekam na termin kod svojeg doktora...
U posljednje vrijeme imam neredovite i nepravilne menstruacije (40+ godina, a prije pola godine sam izvadila mirenu). Imala sam nezaštićeni odnos u 3. mjesecu, nakon toga menstruaciju koja je kasnila tjedan dana, ali prije koje je doktor na uzv rekao da nema govora o trudnoći i koja je došla točno na dan kako je on i rekao. Nakon toga aam odnos imala još samo jednom, prije mjesec i pol, ali sa zaštitom i nije uopće došlo do ejakulacije tako da sam sigurna da nije moglo doći do trudnoće. U terminu kad sam trebala dobiti menstruaciju, imala sam oskudno krvarenje u trajanju dan, dva. Sada bih tebala dobiti sljedeću menstruaciju, kasni i po tom terminu, ali već dulje od tjedan dana imam jake grčeve, no krvarenja nema. Razmišljam o mogućoj infekciji ili problemu s jajnicima, ali me brine mogućnost vanmaterične trudnoće - je li moguća takva opcija, s obzirom na to da nisam koristila test na trudnoću, ali na uzv se nije ništa vidjelo (3 tjedna nakon odnosa) i prva sljedeća menstruacija je bila normalna?

Durrr

Poštavnje!
Imam jedno pitanje, dakle mojoj curi kasni menstruacija 6 dana,imali smo odnos bez zastite za vrijeme plodnih dana, ali sam siguran da nije nista otislo unutra, cak sam 1-2 min izvadio prije ejakuacije, javlja se također i smeđi iscjedak dole,al ona nema nikakvih simptoma koji bi se mogli povezati sa trudnocom.
Molim vas da odgovorite sto je prije moguce, hvala unaprijed!

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana MajaBe, pošto ste dobili menstruaciju nije moguća izvanmaternična, ali i obzirom na vrijeme koje je proteklo od odnosa simptomi eventualne izvanmaternične bi se već odavno pojavili.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovani Durrr, neka djevojka napravi test na trudnoću. Postoji mogućnost da je iscjedak implantacijsko krvarenje.

Ado12345

Imam pitanje za vas hitno je ako mozete odgovoriti zadnju menstruaciju cura mi je imala 24.07. A imao sam odnos sa njom bez zastite ali nisam svrsio o nju 14.08. Kasni joj menstruacija 8 dana da li je moguce da je trudna???

Josipa222

Dobar dan, evo ovako, dobila sam zadnju menstruaciju 25.7., posto sam bila na moru tih tjedan dana koliko mi traje menstruacija, 3. dan menzesa sam popila Duphaston da mi se smanji krvarenje, i pila sam ga preostala 3 dana, 1 ili 2 tablete na dan.
Prije jedno mjesec dana sam dobila upalu korijena zuba i zavrsila na antibioticima, Amoksicilin, te stalno pila tablete za bolove, brufen, neofen, lekadol, lupocet
Menstruacija mi kasni 9 dana, jel moguce da je zbog ovih razloga sto sam spomenula?
Rodila sam na carski 1.2. ove godine, tako da ne bi bilo dobro da sam vec ponovno trudna, jer sam cula da se treba cekat minimalno 2 godine nakon carskog.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovani Ado12345, odnos je bio u vrijeme neplodnih dana, tako da šansa za trudnoću ne postoji.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana Josipa 222, menstruacija može kasniti zbog mnogih razloga, ali prvo treba u obzir uzeti trudnoću. Učinite test s prvim jutarnjim urinom.

maslacak123

Postovanje, prije pola godine sam pila kontracepcijske pilule Belara i ja i moj decko smo imali odnose bez zastite, kada sam prestala piti te tablete nastavili smo sa odnosima bez zastite s tim da je jos vise pazio i nikada nije svrsio u mene. Meni je prije dva dana trebala doci menstruacija i imam sve znakove ali nje nema, inace mi je redovita, on tvrdi da se ne trebam brinuti, a mene muci sto mi je oduvijek bila redovita i prosli mj je dosla 2 dana prije a ovaj mjesec vec kasni 2 dana, doktore pomozote sto da radim? Bojim se praviti test

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, jedini način da ustanovite da li menstruacija kasni zbog trudnoće je da učinite test. Inače, menstruacije ne moraju uvijek dolaziti točno na vrijeme. Puno je razloga koji mogu izazvati kašnjenje, a najčešće se radi o stresu (psihički faktor)

maslacak123

Postovanje doktore, maloprije sam napravila test Clearblue i bio je negativan, nisam ga radila sa prvim urinom posto je vec proslo 3 dana otkako mi kasni. ja se i dalje osjecam napuhnuto i osjetljive su mi bradavice na dodir, imam nekakav zuclasti iscjedak do prije par dana bio je bijeli. jel bi to moglo biti da nakon prestanka kontracepcijskih pilula su mi se ponovno vratile ciste na jajnicima i sada nakon sezonskog posla mi se sve poremetilo?

Nazad
1 ... 38 39 40 41 42 43 ... 47
Naprijed