Moguca trudnoca

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, prema onome što ste naveli, ne postoji mogućnost trudnoće. Stres i treninzi su mogući uzrok remećenja menstruacijskog ciklusa.

Ocajnasam

Poštovani,
Danas ujutro pojavilo mi se krvi na papiru smeckaste boje. Pomislila sam kako je to pocetak menstruacije i trebalo bi se stabilizirati tokom dana, no sada imam samo smedji rastezljivi iscjedak, bez bolova. Hoce li uslijediti normalna menstruacija ili je rijec o implantaciji? Pisala sam vam ranije kako sam prije dva dana imala odnos sa ejakulacijom u kondom unutar mene. Prethodna dva sam takoder imala sa kondomom + prekinuti snosaj. Prije mjesec dana bio je nezasticen odnos nakon kojeg sam normalno dobila menstruaciju.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, prema svemu što ste naveli, ne postoji mogućnost trudnoće. Uradite test kako bi ste se uvjerili.