Ginekologija i opstetricija


Da bi mogli slati poruke na forum trebate se prijaviti. Novi korisnici mogu se registrirati ovdje. Molimo vas da prije registracije pročitate Pravila za korištenje foruma.

Broj tema: 11777 | Broj poruka: 85227

Forum nije u funkciji!

No pregled objavljenih poruka Vam pruža veliki broj korisnih informacija iz navedenog područja.


Moguca trudnoca


Autor Poruka

Ivo Balenović, dr. med.

23.08.2019. 09:55

Poštovana, prema onome što ste naveli, ne postoji mogućnost trudnoće. Stres i treninzi su mogući uzrok remećenja menstruacijskog ciklusa.

Ocajnasam

23.08.2019. 17:25

Poštovani,
Danas ujutro pojavilo mi se krvi na papiru smeckaste boje. Pomislila sam kako je to pocetak menstruacije i trebalo bi se stabilizirati tokom dana, no sada imam samo smedji rastezljivi iscjedak, bez bolova. Hoce li uslijediti normalna menstruacija ili je rijec o implantaciji? Pisala sam vam ranije kako sam prije dva dana imala odnos sa ejakulacijom u kondom unutar mene. Prethodna dva sam takoder imala sa kondomom + prekinuti snosaj. Prije mjesec dana bio je nezasticen odnos nakon kojeg sam normalno dobila menstruaciju.

Ivo Balenović, dr. med.

24.08.2019. 16:00

Poštovana, prema svemu što ste naveli, ne postoji mogućnost trudnoće. Uradite test kako bi ste se uvjerili.