mogućnost trudnoće

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana tamaras95, prema navedenom ne postoji nikakva mogućnost trudnoće.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana Kikiriki, 6 dana po kašnjenju menstruacije testovi pokazuju rezultate s 99,9% sigurnosću.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana nxyk, pošto su odnosi bili uz zaštitu s kondomom, ne postoji nikakva mogućnost trudnoće.

dunja.dunja

Poštovani, imam neredovite menstrualne cikluse, uglavnom između 35-45 dana.
Zadnja menstruacija je bila 6.12.2017. godine i trajala je do 11.12.2017. godine.
21.12.2017. sam bila kod ginekologa i on mi je rekao da na desnom jajniku vidi folikul od 15mm i da za nekoliko dana mogu očekivati ovulaciju.
22. i 23.12 sam imala obilan bijeli iscjedak i mislim da je tad bila ovulacija.
Unazad 7 dana osjećam bol i napetost u grudima i danas poslijepodne (7.1.2018.) sam na gaćicama ugledala svježu krv.
Zadnja 4 dana imam neku temperaturu koja se vrti između 36,8 i 37,2.
S dečkom nemam spolne odnose, no prakticiramo kao "seks na suho" i eventualno prste.

Zanima me da li je moguće da sam dobila menstruaciju ranije (promjena prehrane, stres) ili se ovdje može raditi o implementacijskom krvarenju koje mi nema smisla jer nikad nismo imali spolne odnose? Unaprijed Vam se zahvaljujem na odgovoru.

Vesna1208

Postovani, 22.12. sam imala zadnju menstruaciju, bila je dosta oskudna, sto nije uobicajeno, a takva je bila i prethodna te tamije boje, smeda rekla bih. Od tada imam ceste svakodnevne bolove u donjem dijelu trbuha i grudi su mi jako bolne i natecene, svakim danom sve bolnije. Takoder imam mucnine, ali navecer pa to pripisujem umoru. Inace imam redovite nezasticene spolne odnose. Zanima me imam postoji li mogucnost da sam trudna ili imam neki drugi razlog za brigu? Unaprijed zahvaljujem na odgovoru.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana dunja.dunja, budući da niste imali odnose radi se o uranjenoj menstruaciji.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana Vesna 1208, učinite test na trudnoću. Prema onome što ste naveli postoji mogućnost trudnoće.

Vesna1208

Poštovani, hvala na odgovoru. Je li mi prerano već sutra uraditi test ili je potrebno čekati do 18. kada bi mi trebala biti iduća mjesečnica??

ella_kierra

Dobar dan, imam cikluse koji u pravilu traju 30-32 dana, iako mi je mjesecnica u 9. mjesecu kasnila 8 dana, u 10. je bila normalna, u 11. je kasnila 15 dana, i sadasnja je dosla nakon tocno 30 dana. Imala sam spolni odnos sa deckom zadnji dan mjesecnice, odnosno ostao je jos jako blagi krvavi iscjedak. Nije ejakulirao u mene, vec po meni, ali nisam sigurna je li ista dospijelo u rodnicu. Da li postoji mogucnost trudnoce?
Moram napomenuti da imam problema sa stitnjacom, no nisam jos radila nikakve pretrage.

dunja.dunja

Poštovani, hvala na odgovoru...
U međuvremenu sam pročitala da takvo krvarenje nema krvne ugruške, dok je kod mene danas intenzitet jači s ugrušcima.
Lijepo pozdrav.

aastrophel

Poštovanje, ja opet. Prethodna menstruacija od 15. do 20.12. spolni odnos u neplodnim danima, nezaštićen bez ejakulacije, iduća mjesečnica 17. Sječnja, međutim došla je danas, praćena ispočetka bolovima, ali nije obilna, nema grudica i svjetlije je boje. Zanima me jedno samo, da li je u pitanju mogućnost trudnoće ili to možemo isključiti. Hvala unaprijed.

Mitar 22

Postovanje,molim vas mozete mi u sto kracem roku odgovoriti.Djevojka i ja smo imali sex 07.01 i vrlo malo kolicine sperme je ostalo na ulazu u njenu vaginu.Da li moze ona ostati tako trudna ili kojim slucajem ako je neki spermatozoid usao u njenu vaginu.Posle zavrsetka djevojka je oprala svoju vaginu.Molim vas ako mozete u sto kracem roku da mi odgovorite.Hvala vam unaprijed!!!!

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana Vesna, najbolje je učiniti test u vrijeme očekivane menstruacije (ako ona izostane)

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, aastrophel, prema navedenom došlo je do uranjene menstruacije i ne postoji mogućnost trudnoće.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovani Mitar, šanse da dođe do trudnoće su samo teoretske.

maslacak123

Postovanje, pisala sam Vam vec gore o svom problemu, ali zaboravila sam napomenuti da sam 2 dana prije odnosa pila antibiotike za grlo(3 dana) (bez penicilina) i sirup na prir bazi za iskasljavanje, a zadnja mens je bila 25.12, i radilo se o tome da je decku malo izletilo 7dan nakon menstruacije, i par dana nakon tog odnosa su me pocele peci grudi, u podrucju ispod pazuha do bradavica, onako neugodna bol, i imam osjecaj kao da su natekle i bol traje vec tjedan danaa, pa me strah da nisam trudna??? Pomagajteeee

Mitar 22

Postovani doktore,da li to znaci da ako su onda sanse minimalne za njenu trudnocu?

Mitar 22

Postovani doktore pisao sam vam o svom problemu gore,samo mi recite da li to znaci da su sanse male za trudnocu?
Hvala unaprijed!!!!

ella_kierra

Poštovani, opisala sam gore svoj problem no jos nisam dobila odgovor. Jos bih samo htjela napomenuti da mi ciklusi traju otprilike 5-6 dana, i ovo se desilo 6. dan ciklusa. Hvala unaprijed na odgovoru.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, maslacak123, 7 dana nakon menstruacije je vrijeme neplodnih dana, tako da su šanse za trudnoćom samo teoretske.